מייק אובר מתחילים מלמעלה, וכך עשתה עדן בן זקן כשצבעה את שיערה יחד עם החבר שוקי ביטון לפלטינה, אבל נראה שבשביל הזמרת הגיע הזמן להפוך את הפלטינה לאמיתית. בן זקן מלכת השושנים השיקה אתמול בהאנגר 11 האלבום החדש שלה ואת סיבוב ההופעות שילווה אותו. במהלך ההופעה הופתעה בן זקן כשקיבלה על הבמה אלבום פלטינה לכבוד אלבומה השני שמכר 40 אלף עותקים בחודש ימים. אי אפשר לחגוג בלי תמונה למזכרת כך שיצאה תמונת פלטינה כפולה.


מלכת הפלטינה (צילום: משה טולדנו)מלכת הפלטינה (צילום: משה טולדנו)

האולם היה מלא עד אפס מקום במעריצים שרכשו כרטיסים לאירוע המרגש, ובינהם התייצבו לפרגן כמובן החבר, המשפחה והקולגות לתעשייה ביניהם עומר אדםשסופסוף הסיר את הגבס שעיטר את ידו בחודשיים האחרונים לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים. הזמר שהגיע לצד החברה רומי עפרון החליט לנסות להתחמק מעדר המצלמות ומהמעריצים הנלהבים והשניים נכנסו מהכניסה האחורית אך לצערם גם שם המתין להם צלם שתיעד את צמד האוהבים הצעירים.


אין עליי בעולם! אין עליי בעולם!

משחקים אותה בר רפאלי. עומר אדם ורומי עפרוןמשחקים אותה בר רפאלי. עומר אדם ורומי עפרון

עוד הגיעו לפרגן, דודו אהרון שהגיע במיוחד למלא את חובתו המוסרית לקולגה בתעשייה, הראה את פניו וברח במהרה לשדה התעופה לתפוס טיסה לצרפת לטובת הופעה. עוד נראו עם קצת פחות דרמה סאבלימינל, פאר טסי עם בת הזוג טל, אירית רחמים, דנה לפידות, אליקו , דידי הררי, ואחרים.


לא קל לו. דידי הררילא קל לו. דידי הררי

סאבלימינאל מפרגןסאבלימינאל מפרגן

דרך השושנים או דרך השלום? פאר טסי ובת הזוג טלדרך השושנים או דרך השלום? פאר טסי ובת הזוג טל

בלי פלטינה גם קיבלה פלטינה. דנה לפידותבלי פלטינה גם קיבלה פלטינה. דנה לפידות