אושיית הרשת והדוגמנית המצליחה נטע אלחימסטר, שהפכה לאחת התופעות המסקרנות השנה בתעשיית הדוגמנות כשהצליחה למנף הצלחה מעוקבים ברשתות, הפסידה הצעה אטרקטיבית במיוחד. כמו כל דוגמנית שמנסה להצליח, אלחימסטר שכבר התנסתה בהפקות אופנה בארץ, מסתבר מנסה לבנות גם קריירה בינלאומית. בשקט בשקט מתחת לרדאר היא ערכה מספר אודישנים למותג האקססוריז הבינלאומי סנסי בארה"ב ומנהלי המותג שהתאהבו בישראלית בחרו בה לשמש פרזנטורית לצד דוגמנים בינלאומיים אחרים.

עד כאן הכל נשמע נהדר, אך הצילומים לקמפיין המדובר היו צפויים להיערך בברודווי שבניו יורק. היות ולאלחימסטר אין אשרת נסיעה לארצות הברית והיא לא הצליחה להשיג ויזה למועד הצילומים, היא נאלצה להפסיד את העבודה.


עצובה ובודדה. נטע אלחמיסטר (צילום: שי תמיר)עצובה ובודדה. נטע אלחמיסטר (צילום: שי תמיר)תמתינו שניה לפני שאתם מחייגים לנחם את הדוגמנית, כי יש כבר מי שדואג לזה ברגעים אלה ממש. הלילה (שני) עשתה אלחמיסטר המבואסת את דרכה לבן הזוג שלה, הכדורגלן רמי גרשון שמנהל קריירה בבלגיה. תתחילו להתגעגע כי אלחמיסטר עתידה לראשונה לשהות לצד גרשון לתקופה ממושכת בת כחודש ימים ובמקביל לנסות לפתח קריירה בינלאומית ולפצות את עצמה על הפסד העבודה .