תשכחו מהביקיני, את הרפתקת הריאליטי הבאה של לירון רביבו - השורדת בדימוס אמנם תעביר מזיעה, לחוצה ומתנשפת, אבל לבושה בבגדי ספורט כשהיא רוצה אחרי הכדורים. לכן כנראה, כשהגיעה יחד עם שתי אחיותיה ליום הצילומים הראשון של התכנית, ניסתה טקטיקה חדשה שלא מזכירה תככים, שקרים ופסלוני חסינות - חנופה. כי זה תמיד עובד.

האחיות רביבו (בלי שום קשר לחיים), לוהקו ככוח משולש לעונת הנשים של ריאליטי הכדורגל "גולסטאר" שתשודר ב"הוט". אתמול (שני), כבר נסעו לאצטדיון סמי עופר בחיפה כדי לחוות את שריקת הפתיחה עם חברותיהן לנבחרת על המגרש, פלוס המאמנים ג'ובאני רוסו ושייע פייגנבוים. זאת הסיבה, כנראה, שבגללה בנות רביבו לבשו חולצה שעליה הכיתוב "אוהבת את שייע" והתמונה של אגדת הדשא האגדי, בתקווה שיקל עליהם באימונים. 

מאחורי הקלעים. האחיות של לירון רביבו וטובל'ה חסין (צילום: אור גפן)מאחורי הקלעים. האחיות של לירון רביבו וטובל'ה חסין (צילום: אור גפן)
על המגרש? גוללללללל. רביבו בועטתעל המגרש? גוללללללל. רביבו בועטת

עבור טיטי איינאו, החיים הם מסלול תצוגהעבור טיטי איינאו, החיים הם מסלול תצוגה

המאמנים. שייע פייגנבוים וג'ובאני רוסו המאמנים. שייע פייגנבוים וג'ובאני רוסו


בין שלוש האחיות, רצו ובעטו שלל משתתפות הריאליטי עם הרבה גירל פאוור. מלבד שחקנית הכדורגל סילבי ז'אן ואגם שוסטר בתפקיד השוערת, היו שם גם כמה נשים מוכרות מעולם הבידור כמו טיטי איינאו וטובל'ה חסין האופנתיות, נסרין קדרי ועינת שרוף המזמרות ובל אגם המבדרת. מי תבקיע שער? כל זאת ועוד בהמשך הליגה.

עינת שרוף מתכוננת למספרתעינת שרוף מתכוננת למספרת

דאבל פס. שרוףדאבל פס. שרוף

נסרין קדרי, אייל גולן לימד אותך לבעוט?נסרין קדרי, אייל גולן לימד אותך לבעוט?

הכי סטאר. בל אגםהכי סטאר. בל אגם

פאן על המגרש. כוכבת "גולסטאר נשים"פאן על המגרש. כוכבת "גולסטאר נשים"

תריץ את הנשים. ג'ובאני רוסותריץ את הנשים. ג'ובאני רוסו

מוכנות לזה? יאללה, שריקת פתיחהמוכנות לזה? יאללה, שריקת פתיחה

גירל פאוור. בנות "גולסטאר נשים"גירל פאוור. בנות "גולסטאר נשים"