החורף מגיע, במיוחד עבור אניה בוקשטיין שהגיעה אמש (שלישי) כשהיא חמושה במעיל לאירוע השקה מקומי, אבל גילתה שבין האורחים באיוונט האופנתי יש גם כמה כאלה בינלאומיים, שמאוד שמחו לראות את הכוכבת הישראלית. הסיבה: התפקיד הקטן שגילמה בעונה השישית של סדרת הלהיט של HBO "משחקי הכס", שמתברר שהפך אותה לשחקנית מוכרת שמרגשת את המעריצים ברחבי הגלובוס.

הנה, כשנודע שהשחקנית והיוצרת תגיע לפתיחת חנות "טומי הילפיגר" בקניון רמת אביב - נציגת מחלקת השיווק והתקשורת של מותג האופנה האמריקאי שהגיעה לישראל, ריין אלישע, לא הצליחה להסתיר את ההתרגשות. כאשר בוקשטיין הגיעה לחנות, אשת האופנה (שהיא בכלל צרפתייה שמעבירה את חייה במטה החברה בהולנד) לא רק חיבקה אותה בחום וסיפרה לה כמה אהבה את החלק שלה בדרמה, אלא גם ביקשה תמונת סלפי משותפת למזכרת - כיוון שהיא מעריצה אדוקה של "משחקי הכס". אניה הצנועה, הודתה לה בחום ועשתה איתה פוזות למצלמה. פאן!

בלי חרב, אבל לבושה להרוג. אניה בוקשטיין (צילום: רפי דלויה)בלי חרב, אבל לבושה להרוג. אניה בוקשטיין (צילום: רפי דלויה)
ריין אלישע מצטלמת עם ירדן הראל ושביט ויזל...ריין אלישע מצטלמת עם ירדן הראל ושביט ויזל...

עד שפגשה את הכוכבת הישראלית האהובה עליה! אלישע ובוקשטיין בסלפיעד שפגשה את הכוכבת הישראלית האהובה עליה! אלישע ובוקשטיין בסלפי


מלבד בוקשטיין שלבשה אאוטפיט מהפנט, בין הפאשניסטות שהרשימו באיוונט ובחנו את בגדי החורף של המותג היו כמובן שלל חובבות אופנה - כמו ירדן הראל והדוגמנית שביט ויזל, עמית פרקש, לירון ויצמן ואירית רחמים. איתן, בילו גם השחיין גיא ברנע, כוכב המגרש ערן זהבי שהגיע עם אשתו, טום באום ויערה בנבנישתי. זה שיק? כמובן.

באה דנים. אירית רחמיםבאה דנים. אירית רחמים

נושא גלימה, סליחה, מעיל. טום באוםנושא גלימה, סליחה, מעיל. טום באום

צמד חמד. הראל ועמית פרקשצמד חמד. הראל ועמית פרקש

מיס בורדו. לירון ויצמןמיס בורדו. לירון ויצמן

שירים ושערים. ערן זהבי ואשתושירים ושערים. ערן זהבי ואשתו

מפוספסת. יערה בנבנישתימפוספסת. יערה בנבנישתי

רטוב מאוד. גיא ברנערטוב מאוד. גיא ברנע