אלפי קילומטרים הפרידו בין הזוג הדביק, כוכבי האח הגדול קסניה טרנטול ועמרי בן נתן שהעבירו חודש שלם בנפרד בעקבות נסיעה של בן נתן לחו"ל במסגרת תחרות ספורט ימי. נראה כי האיחוד בין השניים היה כל כך אינטנסיבי שהם החליטו להיות תאומים, והגיעו אמש (ראשון) עם ז'קטים זהים מעור זהים לפרימיירה חגיגית בנמל תל אביב.


תאומים סיאמים. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן (צילום: אור גפן)תאומים סיאמים. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן (צילום: אור גפן)

למרות שיש מי שכבר תופס את משבצת "התאום" של עמרי בן נתן, קסניה בהחלט הצליחה לתפוס גם היא את המקום. השניים הגיעו להשקת העונה הרביעית של "גולסטאר" המשודרת בהוט, ולמרות שהם לא לוקחים חלק בעונה הנוכחית, הם באו לפרגן לחבר מהבית הסגור בתוכנית הריאליטי השניה שלו דודו כהן ופגשו עוד חברים מימי התוכנית.


מתנהגים בהתאם. קסניה טרנטול, עמרי ורועי בן נתן ודודו כהןמתנהגים בהתאם. קסניה טרנטול, עמרי ורועי בן נתן ודודו כהן

מפגש מביך נרשם בין האקסים עומר קינן וטום קשתי שהפרידו דרכם לפני כמה חודשים לאחר זוגיות קצרצרה. עוד התייצבו כל המתמודדים של העונה החדשה שהספיקו להתגעגע למקסיקו אנדי רם, ליאור ורוני דיין, שביט אלימלך, אסף אטדגי, ליאון שניידרובסקי, עמרי קנדה איציק זוהר ועוד חברים שהתמודדו בעונות הקודמות יון תומרקין, לירן שטראובר ואורחים נוספים.


בסטוש. עומר קינן ודודו כהןבסטוש. עומר קינן ודודו כהן

גם תיאם בגדים עם האקסית. טום קשתיגם תיאם בגדים עם האקסית. טום קשתי

ילמדו אותם מהו גול מקסיקני. משתתפי גולסטארילמדו אותם מהו גול מקסיקני. משתתפי גולסטאר

אי אפשר בלי המאמנים. שייע פייגנבוים ג'ובאני רוסו ואיציק זוהראי אפשר בלי המאמנים. שייע פייגנבוים ג'ובאני רוסו ואיציק זוהר

מעודדות צמודות. לאון שניידרובסקי והפמלייהמעודדות צמודות. לאון שניידרובסקי והפמלייה