אופס היא עשתה את זה שוב! בריטני ספירס פיתחה לעצמה הרגל ויצאה עד עכשיו לרוב רק עם גברים מהתעשייה. עכשיו, בלי לחרוג מהמנהג נראה שיש לה בויפרנד דנדש אותו הכירה על הסט של הקליפ החדש. ספירס ככל הנראה לא הבינה שלא יוצא מהערבובים האלה שום דבר טוב, אחרי שנישאה לפני שנים לרקדן שלה דאז קווין פדרליין איתו הביאה שני ילדים ואחרי זמן קצר החליטו להתגרש.

בריטני שהרגישה קצת לאקי עם הבחור הצעיר, נתפסה מעבירה ערב עם השחקן שלצידה בקליפ החדש לשיר "slumber party" שם הם גם זכו לכמה רגעים אינטימים. השניים נשנשו סושי ונראו מיודדים למדי, עד שהבחור סאם אשגארי הרס את המומנט, העלה תמונה שלהם לרשתות החברתיות וככה התחילו השמועות.


התמונה המפלילה שנמחקה במהרה. בריטני ספירס וסאם אשגארי (צילום: אינסטגרם)התמונה המפלילה שנמחקה במהרה. בריטני ספירס וסאם אשגארי (צילום: אינסטגרם)

 

A video posted by Sam Asghari (@samasghari) onאשגארי לא רק שחקן דוגמן חתיך, הוא גם מאמן כושר פרטי, מה שמסביר את המהירות בה הוא גם הוריד את התמונה מהרשת, או לפחות ניסה. מה שהגיע הזמן ללמוד הוא שמה שעולה לרשת נשאר שם. כן, גם החיוך המטופש והפוזה עם הלשון בחוץ של ספירס בת ה- 34. עוד לא ברור אם הוא עומד להישאר במסיבת פיג'מות לעוד הרבה זמן, אבל בהחלט כדאי שתכירו אותו


 

A photo posted by Sam Asghari (@samasghari) on


 

A photo posted by Sam Asghari (@samasghari) on