השחקן דוגמן יהודה לוי מצא זמן להתייצב על סט הצילומים בין ההכנות לחתונה שתערך במאי הקרוב, כדי לחגוג את קולקציית הסילבסטר של רנואר. בחור יפה מצריך לידו בחורה יפה...ואם בת הזוג שלו הדוגמניתשלומית מלכה עסוקה בהנחיית סדרת טלוויזיה חדשה, למה לא לקחת את החברה שלה מהתעשייה ניבר מדר?

ברקע רומנטי ונוצץ, מלא בכדורי בדולח וכוכבים זוהרים, הכימיה בין השניים על הסט נראתה לוהטת בהחלט. השניים פיזזו, רקדו ועשו חיים אל מול עדשות המצלמה אבל אל דאגה נראה שאין מה לחשוש כי יהודה לוי נאמן לבת הזוג שלו והכל רק בשביל התמונות.


ריקוד רומנטי לאור ירח. יהודה לוי וניבר מדר (צילום: אלירן אביטל)ריקוד רומנטי לאור ירח. יהודה לוי וניבר מדר (צילום: אלירן אביטל)

מי מלמד את מי?מי מלמד את מי?

מסמס לשלומית שהכל בסדרמסמס לשלומית שהכל בסדר

רק לפני שבועיים הייתה ללוי סיבה לדאגה כשעומר דרור ניסה לפתח שיחה אישית עמוקה עם האקסית שלו מלכה במהלך צילומי קמפיין, אך מזל שמדר הייתה באזור, והיוותה חוצץ בין השניים כך שאחרי שהצילה את הזוגיות של המאורסים הטריים, אין סיכוי שמדר תנסה  לחבל. באמת כדאי שלוי לא יפסיק את קצב העבודה, בכל זאת יש לו אין סוף הוצאות חתונה. כי אמנם לוי ומלכה החליטו להתחתן במדבר, אבל יש אינסוף הוצאות שכרוכות בדבר. אז שיהיה בהצלחה


מתכונן להיות חתןמתכונן להיות חתן

אפשר לראות דמיון לשלומית מלכה?אפשר לראות דמיון לשלומית מלכה?
חיבוק קטן לגראנד פינאלהחיבוק קטן לגראנד פינאלה