בשקט בשקט עוד הריון מעורר קנאה עבר על הדוגמנית, שחקנית ומגישה רותם סלע שאחרי שהביאה לעולם שתי בנות יפהפיות אן בת ארבע וחצי ואורי בת השנתיים וחצי, הגיע הזמן ליורש עצר זכר. בתום תשעה חודשים פוטוגניים במיוחד הגיעה באמצע הלילה (בין שבת לראשון) סלע מלווה בבעלה לבית החולים איכילוב בתל אביב. אחרי סדרה של נשיפות ושאיפות אלגנטיות האופייניות לה, הגיע לעולם הבייבי החדש.

סלע בת ה-33 נמצאת בהספק טוב, כי היא ובעלה אריאל רוטר בן למשפחת "קסטרו" הרחיבו את שושלת המלוכה הקטנה שלהם וכעת הם משפחה אופנתית ויפה בעלת 5 נפשות. אם חשבתם שההיריון ישפיע על הפיגורה הלוהטת של סלע, תציצו בתמונות מתקופת ה"תפיחה" ותחשבו שנית- כי לא רק שהיא המשיכה להיראות נהדר, דיי בטוח שכשתצא מבית החולים בסקיני צמוד לא תוכלו לנחש שהיא בכלל עברה עכשיו לידה.


ככה היא נראתה ב-2012 אחרי הלידה הראשונה...בסקיני! (צילום: מוטי לבטון)ככה היא נראתה ב-2012 אחרי הלידה הראשונה...בסקיני! (צילום: מוטי לבטון)


התינוק החדש בר המזל, שזה עתה הגיע לעולם עוד לא יודע על איזה משפחה הוא נפל. הוא מסודר מבחינת בגדים בחסות החברה של הסבים, ונראה שגם מבחינת בייביסיטר הוא יהיה מסודר שכן יש לבייבי שתי אחיות גדולות ודוד אסי עזר שישמח לבוא לעזור.


יש מצב שהיא כבר הייתה פה בהריון (צילום: רפי דלויה)יש מצב שהיא כבר הייתה פה בהריון (צילום: רפי דלויה)