האם זהו סוף עידן הקימייה? השמועות מעבר לים מלחששות שקים קרדשיאן מלכת הטראש רוצה להתגרש מבעלה, שנתיים וחצי בלבד אחרי חתונת הענק שלהם. על פי חבר של המשפחה, כוכבת הריאליטי "רוצה להתגרש מקניה אחרי שיתאושש מההתמוטטות הנפשית שעבר, מה שיגרום לה לקבל משמורת מלאה על הילדים נורת' וסיינט".

אפשר לומר שהזוג ידע ימים יפים יותר. באוקטובר האחרון קים עברה טראומה כשנשדדה באכזריות בחדר המלון שלה בפריז, מה שגרם לה ללחץ והוריד אותה למחתרת. ווסט, הראפר השנוי במחלוקת, הגביר את כמויות הכדורים שלו מרוב דאגה לאשתו- מה שגרם לו לבעיות נפשיות קשות שהובילו אותו לבית חולים פסיכיאטרי.


כשעזרו אחד לשניה כשהיו במצוקה. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: splash(כשעזרו אחד לשניה כשהיו במצוקה. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: splash(

אם לשניים לא היו מספיק צרות משל עצמם עכשיו השניים אפילו לא יכולים להישען אחד על השני, מה שככל הנראה הביא את קים לרצות לסיים את הנישואים, קצת אחרי שהכריזה שהיא רוצה עוד ילדים. לא בטוח האם זה סתם עוד דיווח כושל של אתרי הרכילויות או עוד ניסיון של השניים לחזור לכותרות, מה שבטוח זה שלגמרי יהיה עצוב לראות את הפאוור קאפל של הוליווד מפרק את החבילה.


כבר לא יתחבקו בלילות? (צילום: גטי)כבר לא יתחבקו בלילות? (צילום: גטי)