5252668925001

החברים לבני משפחת תבורי יאלצו להכריז על פשיטת רגל בשנה הקרובה בעקבות עומס הצ'קים שיאלצו להפקיד בחשבונם של בני המשפחה הפופולארית. במשפחת תבורי יש לא מעט סיבות לריבים אבל גם לא מעט סיבות לשמוח

אין ספק שצריך קצת סדר מדי פעם במשפחת קרדשיאן הישראלית שלא מפסיקה לייצר דרמות. אז לשימי תבורי, שהתחתו לאחרונה עם יהודית באומן יש שבעה ילדים, כאשר עם רובם הוא לא בקשר. בנו אלירן וארוסתו מצפים לילד ראשון עוד לפני החתונה, בתו בת אל עומדת להתחתן ובצעדי ענק עוקף אותם אלעד תבורי שמצטרף גם הוא לשמחות המשפחתיות.


לחיי האהבה. אלעד תבורי ומיטל (צילום: אור גפן)לחיי האהבה. אלעד תבורי ומיטל (צילום: אור גפן)

אלעד יינשא בפברואר הקרוב באולם אירועים בנס ציונה לבחירת ליבו, מיטל בת ה- 20 אותה הכיר לפני שלוש שנים דרך הרשתות החברתיות. המאורס הטרי כבר מתרגל חתונה והתייצב ביום שישי האחרון באולם "קומה הרביעית" על סט הצילומים להפקה חגיגית של מגזין EFIFO לצד אילן אוספליק, רונן צרפתי ורוית אסף.


מתרגל חתונהמתרגל חתונה

תבורי הגיע לצילומים עם ארוסתו הטרייה שם הציגו השניים את טבעת האירוסין המנצנצת על אצבעה והפגינו אהבה על הסט. כשנשאלו מי מוזמן לחתונה שלהם לאור הסכסוך המשפחתי המתוקשר השיבו השניים בבטחה כי כולם יגיעו, כולל אבא שימי וכל האחים. נראה כי חזון אחרית הימים למשפחת תבוריס תתרחש בחתונתו של אלעד בה יתרכזו כל בני המשפחה במקום אחד ואולי משם תגיע הסולחה.


חש חתן אמיתי. אילן אוספליקחש חתן אמיתי. אילן אוספליק

הכל נשאר במשפחה. רוית אסף עם הילדיםהכל נשאר במשפחה. רוית אסף עם הילדים

חלק שרדו בריאליטי וחלק בחיים האמיתיים. אילן אוספליק, רונן צרפתי ואלעד תבוריחלק שרדו בריאליטי וחלק בחיים האמיתיים. אילן אוספליק, רונן צרפתי ואלעד תבורי