רגע לפני שתפתח הערב העונה החדשה של הריאליטי "האח הגדול", הדיירים של הבית הקודם יצאו לחגוג ביחד בנוכחות כמעט מלאה, רגע לפני שהמשתתפים החדשים נכנסים וגונבים להם את התהילה.

כשחדורה בדורה דודו כהן חוגג יום הולדת 34 כמובן שכל החברים לריאליטי האח הגדול וגולסטאר מתייצבים לצהלולים. אחרי שחזר בו מהחלטתו לפרוש ממגרש הכדורגל ולעזוב בשיאם של הצילומים את מקסיקו, ציין כהן את הולדתו בבר ה-BBE במתחם התחנה בתל אביב.


שרה לו מהלב. נסרין קדרי ודודו כהן (צילום: אור גפן)שרה לו מהלב. נסרין קדרי ודודו כהן (צילום: אור גפן)

חולים על כדורגל. דודו כהן, דורן מירן, ג'ובאני רוסו ואיציק זוהרחולים על כדורגל. דודו כהן, דורן מירן, ג'ובאני רוסו ואיציק זוהר

כל החברים הטובים התייצבו לחגוג לכהן מעפולה חוץ מהסוכן אסף אטדגי מגולסטאר, מי שהביא אותו להחלטה לפרוש בעקבות המריבה בניהם אבל גם מי שהצליח בסופו של דבר גם לשכנע אותו להישאר. מי שכן הגיע לברך היו ירון ברלד שכהן הפך לאחת הדמויות האהובות עליו לחיקוי, איציק זוהר, ג'ובאני רוסו וארוסתו הטרייה, הצ'ילבה ליאון שניידרובסקי, סקאזי, החברים מהבית הסגור שי מיקה יפרח, אור סיונוב, המאוהביםעמרי בן נתן וקסניה טרנטול, ברק אדרי, אביבת בר זוהר עם מחשוף שיגרתי, נסרין קדרי, דורון מירן ועומר קינן שאחרי הפוסט המרגש רשמה מפגש מביך עם שני האקסים תמיר ויצמן וטום קשתי.


עפים על החיים. דודו כהן וסקאזיעפים על החיים. דודו כהן וסקאזי

הזוכה הפורשת. שי מיקה יפרחהזוכה הפורשת. שי מיקה יפרח

תמיד מחוייכים ומאוהבים. קסניה טרנטול ועמרי בן נתןתמיד מחוייכים ומאוהבים. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן

נהנים מכל רגע. עומר קינן מייקל אלרוי ואסתי לי פזנהנים מכל רגע. עומר קינן מייקל אלרוי ואסתי לי פז

המודל שלו לחיקוי. ירון ברלדהמודל שלו לחיקוי. ירון ברלד

מגרה אותכם. אביבית בר זוהרמגרה אותכם. אביבית בר זוהר

בין העסקים הצליחה להגיע. אור סיונובבין העסקים הצליחה להגיע. אור סיונוב