שתיהן בוגרות האח הגדול, אחת זכתה בגמר והשנייה הודחה בשלבים מוקדמים של העונה, אך בכל זאת נראה שכסף לא קונה אהבה. טהוניה רובל, שלקחה את המקום הראשון בעונה החמישית הייתה בת הזוג של איש העסקים אור כחלון, אך כיום דווקא עומר קינן מהעונה השביעית היא זו שזוכה לבלות לצידו בלילות ולקבל ממנו מתנות.

באירוע פתיחת בית הקפה החדש בבעלותם של אור סיונוב וברק אדרי בסוף השבוע האחרון, התייצבו מתמודדים מהעונות הקודמות של "האח הגדול" ובהחלט כמעט נרשם מפגש מביך בין טהוניה לכחלון שהגיע יד ביד עם קינן. הדיירת רובל מצאה מישהו אחר להתכרבל בזרועותיו, והוא לא אחר מאדרי בכבודו ובעצמו.


בוא נצחק ונראה כמה כיף לנו. טהוניה רובל וברק אדרי (צילום: אור גפן)בוא נצחק ונראה כמה כיף לנו. טהוניה רובל וברק אדרי (צילום: אור גפן)

עכשיו נתחבק ונגרום למישהו לקנאעכשיו נתחבק ונגרום למישהו לקנא

טוב ועכשיו תלך להתחבק עם האוייב. ברק אדרי עומר קינן ושחר כחלוןטוב ועכשיו תלך להתחבק עם האוייב. ברק אדרי עומר קינן ושחר כחלון

בעלת בית הקפה המאושרת אירחה את כל החברים מתקופתה בבית הסגור, ששמחה לראותם למרות הביקורת שלה על ההפקה אחרי שיצאה בכתבת ענק נגד יורם זק, והשיקה את הספר החדש "סופמשחק" שמופץ ברשת בחינם ומגולל את החוויה האשיית שלה בבית. למקום החדש תאמינו או לא קוראים פלורי. ולא, השם לא בהשראת הדיירת פלורי אלקסלסי שהשתתפה בעונה של סיונוב אלא ככה סתם בלי סיבה.

אז פלורי עצמה אומנם לא נכחה בהשקה אבל הגיעו צמד האוהבים עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, תמר שילה, מייקל אלרוי ובין שלל יוצאי האח גם נראו אושיות כמו העיתונאי אמנון לוי מכר וחבר של סיונוב, העיתונאי רון כחלילי, פרופ' יפעת ביטון ואחרים.


מארחת אמיתית. אור סיונובמארחת אמיתית. אור סיונוב

פותחים שולחן. אור סיונוב ומייקל אלרויפותחים שולחן. אור סיונוב ומייקל אלרוי

הכי יפים שיש. קסניה טרנטול ועמרי בן נתןהכי יפים שיש. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן

סלפי למזכרת. עומר קינן, עמרי וקסניה וברק אדריסלפי למזכרת. עומר קינן, עמרי וקסניה וברק אדרי