סוכנות הדוגמנות יולי חגגה אתמול (ראשון) כמיטב המסורת מסיבת פתיחת שנה חגיגית במסעדת AMAMA, וכל הטאלנטים הכי יפים שלהם התייצבו לפרגן, למעט אחת. הפנים המובילות של הסוכנות, רוסלנה רודינה נאלצה להיעדר מהאירוע, אבל לפחות מסיבות משמחות, היא ששוהה עם אייל גולן בלונדון אבל הייתה מי שתתפוס את הפוקוס במקומה.

בלטה במיוחד הדוגמנית המצליחה והגרושה הטרייהשיר אלמליח שלא נישקה אף צפרדע בחצות של הסילבסטר אך פגשה את הדוגמן עומרי רוזנגרט, הגבר הראשון שהתמזל מזלו לטעום את שפתיה של אלמליח במסגרת צילומי הקמפיין האחרון שלה מאז הפרידה.


עושה פוזות בודדה. שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)עושה פוזות בודדה. שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)

 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on


הוא לעומת אלמליח, אמנם נחשק אך לא רווק והגיע לחגוג עם בת הזוג שלו הדוגמנית עדה זמורה שלא נראתה מאושרת במיוחד לאור הנוכחות של אלמליח במקום. עוד חגגו כל החתומים בסוכנות ביניהם הצמוד של הראל סקעת עידן רול, הזוג הנוצץ קסניה טרנטול ועמרי בן נתן, מיטל דה רזון, מאי תגר, שירלי בוגנים, שלי גפני, מירן מנקס, אבישחר ג'קסון, וטום אביב זוכה מאסטר שף. גם צמד זוכי המירוץ אב ובנו עמית ורז גל שחתמו השבוע בסוכנות הייצוג הספיקו להשתחל ברגע האחרון למסיבה.הוא מאושר, היא פחות. עדה זמורה ועידן רוזנגרטהוא מאושר, היא פחות. עדה זמורה ועידן רוזנגרט

תמיד מאוהבים. קסניה טרנטול ועמרי בן נתןתמיד מאוהבים. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן

רצים לדוגמנות. רז ועמית גלרצים לדוגמנות. רז ועמית גל

איפה סקעת? עידן רול ומירן מנקסאיפה סקעת? עידן רול ומירן מנקס

איחוד מרגש. שלי גפני ושירלי בוגניםאיחוד מרגש. שלי גפני ושירלי בוגנים

הווינר. טום אביבהווינר. טום אביב

נערת פלפל. מאי תגרנערת פלפל. מאי תגר