טקס גלובוס הזהב, שבו הוכרזו אמש (ראשון) הזוכים הגדולים בטלוויזיה ובקולנוע היו רווי כוכבים הולידווים גדולים, אך מי שהצליחה לגנוב את כל ההצגה היא לא אחרת מהוונדרוומן הישראלית ההריונית גל גדות, שנראה שביממה אחת טיפחה בטן כפולה ממה שהציגה בארץ.


ואה ואה ויוה. גל גדות (צילום: גטי)ואה ואה ויוה. גל גדות (צילום: גטי)

רק אתמול קראתם כאן שבשעות הבוקר נחתה גדות בלוס אנג'לס אחרי ביקור מולדת בישראל, וכבר בערב היא התייצבה בטקס היוקרתי כדי להגיש פרס לצד השחקן המוערך ואחיו של ליאם, הארוס של מיילי סירוס כריס האמסוורת'.


הכי יוקרתית. גל גדות לכריס האמסוורתהכי יוקרתית. גל גדות לכריס האמסוורת

מלבד השחקנית הישראלית שממשיכה להפתיע בהשגים המרשימים שלה בניכר, נכחו כל השמות הכי גדולים בהוליווד כדוגמאת מריל סטריפ, שהעניקה נאום דעתני מרגש על הנשיא הנבחר דונלד טראמפ, בלייק ליבלי ובעלה ריאן ריינדולס, הריאן השני- גוסלינג מינוס אשתו האם הטריה אווה מנדז אלא עם השחקנית ששיחקה לצדו ב"לה לה לנד" שזה בפרסים רבים אמה סטון, ניקול קידמן והבעל קית' אורבן, שרה ג'סיקה פרקר, ריס ויתרספון, היידי קלום שגם חזרה מחופשה רומנטית עם החבר, דוגמנים העל נעמי קמפל וכל היפים והנכונים.

מרגעי השיא של הערב: ריאן רינדולס נתן בוסה לאנדרו גרפילד אחרי שגוסלינג ניצח בקטגוריה בה הם גם התחרו, והפדיחה של אמה סטון כשהיא באה לחבק את במאי הסרט שלה


הלו, בלי נגיעות. גל וירון ורסנוהלו, בלי נגיעות. גל וירון ורסנו


מתחיל להתאושש. בראד פיטמתחיל להתאושש. בראד פיט

טרם התגרשו. ניקול קידמן וקית' אורבןטרם התגרשו. ניקול קידמן וקית' אורבן

טופ מודל, מה את עושה שם? נעמי קמפלטופ מודל, מה את עושה שם? נעמי קמפל

קלום לא רגיל. היידי קלוםקלום לא רגיל. היידי קלום

ליגלי בלונד. ריס ויתרספוןליגלי בלונד. ריס ויתרספון

הרבה יותר יפה משמלת החתונה בסקס והעיר הגדולה. שרה ג'סיקה פרקרהרבה יותר יפה משמלת החתונה בסקס והעיר הגדולה. שרה ג'סיקה פרקר

הזוג הנוצץ של השנה. בלייק לייבלי וריאן רינדולסהזוג הנוצץ של השנה. בלייק לייבלי וריאן רינדולס

מה קורה שם? ריאן גוסלינג ואמה סטוןמה קורה שם? ריאן גוסלינג ואמה סטון