חשבתם שהקריירה וההצלחה של רוסלנה רודינה גוברת על שלו? ממש לא! אייל גולן ממשיך לקצור את פירות הצלחתו, ואמש (שני) הוא ביצע הופעה שקרו בה דברים שהוא לא ישכח בחיים! במהלך הופעתו בהאנגר 11 בתל אביב קיבל גולן פרס הוקרה מחברת "לינקטון" מפיצת המוסיקה המובילה בישראל, על בחירתו לזמר הכי מושמע לשנת 2016. הזמר פצח בשנה הקודמת במסע הופעות ייחודי עם שלישיית מה קשור, מופע ששבר שיא הופעות בקיץ האחרון והביא עשרות אלפי מעריצים לכל אחת מההופעות.


מגיע לו. אייל גולן (צילום: אלוני מור)מגיע לו. אייל גולן (צילום: אלוני מור)

בתום ההופעה קלט הזמר את לירן דנינו בין האורחים בקהל והזמין אותו במפתיע להצטרף אליו לבמה, והשניים חתמו את ההופעה בדואט לא מתוכנן ומרגש. בין שלל המעריצים שהגיעו לשמוע את הזמר נצפתה גם המעריצה הצמודה שלו רוסלנה רודינה שהגיעה יחד עם חברתה הטובה ליאן פישביין, וטהוניה רובל שנראתה גם היא בין האורחים.


דואט חייו. אייל גולן ולירן דנינודואט חייו. אייל גולן ולירן דנינו

 

A video posted by Nirit Shvisha (@niritshvisha) on


 

A video posted by Yakir Hajaj (@yakirhajaj) on

מתחברת עם כולם. רוסלנה רודינה ושלום מיכאלשווילי (צילום: אינסטגרם)מתחברת עם כולם. רוסלנה רודינה ושלום מיכאלשווילי (צילום: אינסטגרם)

האמת, שפחות מרגש הפרס בו זכה הזמר, או הדואט המפתיע עם דנינו, או אפילו מה לבשה רודינה, כי מה שבעיקר משך את תשומת הלב הוא הבאדי השרירי שהציג הזמר על הבמה או למען דיוק הידיים השריריות. האם זה קשור לניקוי הרעלים? בהחלט שינוי מרענן