היו הרבה ספקות ברצינות של הקשר של הבמאי ההוליוודי המצליח קוונטין טרנטינו והבת של המאסטרו דניאלה פיק ועכשיו יש את ההוכחה האמיתית לאהבה!

אחרי שבילו יחדיו אי שם ב-2009, וחזרו לקאמבק מפתיע בחודשים האחרונים בהם אפילו פיק טסה למאהב שלה מספר פעמים, הפעם טרנטינו מגיע עד אליה כשהיא חוזרת על הבמה הישראלית. הערב (שני) הופיעה הזמרת באופרת רוק המבוססת על "אגם הברבורים" בתל אביב.


איזה חמוד! קוונטין טרנטינו (צילום: אבשלום שושני)איזה חמוד! קוונטין טרנטינו (צילום: אבשלום שושני)

בקהל הצופים הרב היה לא אחר מהבויפרנד הצמוד שישב והריע לחברתו לצד האמא הגאה ואשתו לשעבר של צביקה פיק, מירית שם אור, האחות שרונה  ומיקי וליאורה פדרמן, המחותנים של שרונה ומבעלי רשת מלונות דן. מי שבלט בהיעדרו היה האבא של הנסיכה. כשנחתם המופע, טרנטינו לא הלך לפרגן יותר מדי מאחורי הקלעים לחברה עם זר פרחים אלא מיהר לברוח דרך היציאה האחורית של האולם וניסה להתחמק מצלם הפפראצי של TMI שחיכה לזוג הנוצץ בחוץ, וקיבל רק את טרנטינו קצת עצבני.


יוצא בחיפזון (צילום: אבשלום שושני)יוצא בחיפזון (צילום: אבשלום שושני)

איזו חגיגה. קוונטין טרנטינו (צילום: ניר פקין)איזו חגיגה. קוונטין טרנטינו (צילום: ניר פקין)

אל דאגה, את הלילה הקרוב השניים הולכים להעביר בבית החדש של פיק כפי שקראתם עליו כאן לראשונה, באחד המגדלים החדשים בפארק צמרת. שיהיה לילה טוב ומלאה באהבה לברבורים המאוהבים.


מבסוט בישראלמבסוט בישראל

נראה שהוא נהנה מההופעהנראה שהוא נהנה מההופעה

איפה הלימו?איפה הלימו?

הזוג הנוצץ במלוא תפארתו. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו (צילום: גטי)הזוג הנוצץ במלוא תפארתו. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו (צילום: גטי)