הזמרת הזוכה בריאליטי "אייל גולן קורא לך" נסרין קדרי, לגמרי עוברת לשלב הבא ונכנסת לתוכנית מציאות רווית רייטינג אחרת. במקום ליהנות מערב חורפי ביתי, הגיעה אמש (רביעי) קדרי יחד עם הסוכן שלה חגי אוזן לנווה אילן, בכדי להיכנס לראשונה בחייה לבית האח הגדול.


נראה שונה לא בשידור. נסרין קדרי חגי אוזן וברי יחזקאל (צילום: צילום פרטי)נראה שונה לא בשידור. נסרין קדרי חגי אוזן וברי יחזקאל (צילום: צילום פרטי)

נסרין קדרי, יורם זק,חגי אוזן וברי יחזקאל (צילום: צילום פרטי)נסרין קדרי, יורם זק,חגי אוזן וברי יחזקאל (צילום: צילום פרטי)


לאחר שנכנסה לבית הסגור, בדומה למסלסלת התורנית שוויתרה על שעות השינה, בשעת לילה מאוחרת נקראה הדיירת תאלין אבו חנא לחדר האח הגדול ושם חיכתה לה הצעה מפתה במיוחד במסגרת המשימות השבועיות- לפגוש פנים מול פנים את הזמרת האהובה עליה נסרין קדרי ולבצע איתה דואט.

מבלי לשים לב ולהתכוון, השתיים שנפגשו בחדר המשימות הצליחו להוציא מאבו חנא את כל הרגשות והמחשבות שהיו אצלה חבויות. מיס טראנס בחרה להקדיש את שירה של נסרין "רציתי לדבר איתך על הכל" לאביה, איתו ניתקה קשר מאז שינוי המין ופנתה אליו בשידור:

"אבא אהוב שלי, זאת תאלין", היא אמרה בערבית, "אני מתגעגעת אלייך מאוד מאוד ואתה רחוק מאוד ממני. אני אוהבת אותך מאוד. סלח לי על שעשיתי את מה שעשיתי בניגוד לדעתך. הלוואי ותסלח לי ונחזור לאותו מקום שבו היינו בעבר".