הזמרת המקומית שמנסה את מזלה בניכר איז אוואט! חוזה ההתקשרות בין נינט טייב לבין חברת ההלבשה התחתונה של דלתא מסתיים. אחרי חמש שנים בהם שימשה טייב כפרזנטורית והפנים (והגוף) של המותג הישראלי, שני הצדדים יוצאים לדרך חדשה.

האם ההחלטה לסיום התקשרות בין הצדדים קשורה בעובדה כי מאז שטייב עזבה את המדינה העניין בה ירד או שמדובר בהליך טבעי של תחושת מיצוי לאחר חמש שנים של עבודה משותפת ורצון לרענן את המותג? כי תכל'ס, אחרי כל כך הרבה שנים אין ספק שכבר לבחור פרזנטורית חדשה. אמנם מסיבות אחרות אבל גם חברת גולברי נפרדה מהדוגמנית והשחקנית שמצליחה בניכר איילת זורר אחרי שנים ששימשה כפזרנטורית. רק שאז הפרידה הסתיימה בסכסוך משפטי מתוקשר בין הצדדים לאור טענות החברה על המראה של השחקנית הבינלאומית ש"התבגרה" אך נראה שכאן לא מדובר באותו עניין.


אי אפשר להגיד שהיא התבגרה יותר מדי. נינט טייב (צילום: יריב פיין וגיא כושי)אי אפשר להגיד שהיא התבגרה יותר מדי. נינט טייב (צילום: יריב פיין וגיא כושי)

לעומת המקרה של זורר וגולברי סיום ההתקשרות בין טייב לדלתא נגמר ביחסי ידידות ופרגון הדדיים. ונינט טייב מסרה: "היה לי העונג והכבוד להיות חלק מהמשפחה. היו לנו חמש שנים מדהימות ומרגשות". שיהיה בהצלחה


יוצאת לדרך חדשהיוצאת לדרך חדשה

היא כבר אמא לילדה! (צילום: ניר פקין)היא כבר אמא לילדה! (צילום: ניר פקין)