מתרגשים לקראת הפרק של "האח הגדול" שישודר היום? כי כפי שקראתם כאן אתמול (שני) הערב יחזרו כל מודחי העונה לבית הסגור, ויש להם יתרון ענק אל מול המתמודדים שבבית. אמש בחצות מוניות הגיעו לביתם של המודחים ואספו אותם למלון בנווה אילן. כוכב פרי ושמוליק סבן, תהילה אסודרי וחזי חיים מקבלים הזדמנות שנייה.

כוכב שטענה כי היא שמחה להיות מודחת ולצאת מהבית המפורסם של המדינה שמחה עוד יותר שקיבלה הזדמנות לחזור אליו. מקורבים לפרי סיפרו כי היא מתרגשת כמו ילדה על חזרתה לבית ומבקשת הפעם מכל בני המשפחה ומקורביה להצביע לה עד לגמר כי היא צמאה לנצח. כוכב הספיקה לראות את הפרקים ולהבין מדוע לא סימסו לה וקיבלה לא מעט המלצות לשינוי התנהגות והיא רשמה לקחים.


תאלץ שוב להיפרד מהבת איה.  שמוליק ספן כוכב פרי ואיה אשכנזי (צילום: צילום פרטי)תאלץ שוב להיפרד מהבת איה. שמוליק ספן כוכב פרי ואיה אשכנזי (צילום: צילום פרטי)


הפעם רקדנית הבטן לשעבר נכנסת לבית עם תובנות חדשות והבטיחה כי תשתדל לא להשפיל ולשלוט יותר בבעלה שמוליק. היא תנסה להיות רכה יותר כלפיי הדיירות הצעירות בבית, תשמש כאם הבית ופחות תחרחר מריבות. אין ספק שמדובר בצילומים של 24/7 ולשחק ולהתאפק אפשר רק שבוע שבועיים עד שבמהרה תחזור לכוכב שהכרנו על המסך.


 

A photo posted by Kohavperi (@kohavperi) on

הארוחה הבאה תהיה אחרי שינצחו בגמר? (צילום: צילום פרטי)הארוחה הבאה תהיה אחרי שינצחו בגמר? (צילום: צילום פרטי)