כפי שקראתם כאן ב- TMI לראשונה, לדיירת עדן סבן יש אבא מגונן במיוחד, כזה שאפילו קיבל צו הרחקה לאחר שאיים על הפקת האח הגדול שהציגה כביכול את הבת שלו על המסך כמופקרת רק כי פצחה ברומן מתועד עם חזי חיים מול המצלמות. לטענתו הציגו בתכנית את הבת שלו כזולה והוא איים כי ידאג בדרכים חוקיות להפוך את בנות מפיקי התכנית לזולות בעצמן.

סבן אמנם מורחק מאולפני נווה אילן ומבנייני קשת, אבל מסקרן לדעת איך יגיב סבן לנוכח התמונות הפרובוקטיביות שהצטלמה בתו במסגרת קריירת הדוגמנות המתפתחת שלה, בה השקיעה לפני שנכנסה לבית המפורסם של המדינה.


דאגה לשעווה. עדן סבן (צילום: מרינה מושקוביץ)דאגה לשעווה. עדן סבן (צילום: מרינה מושקוביץ)

זה הולך ונהיה טוב יותרזה הולך ונהיה טוב יותר

מבלי אח גדול וצוות "שישכנע אותה" לעשות כך (כפי שהאשים לכאורה סבן את יורם זק), אלא מרצונה החופשי והבלעדי, סבן לא התביישה לחשוף את גופה תוך כדי עינטוזים בסשן אופנה. באותם צילומי הפקת אופנה שהגיעו למערכת TMI נראית סבן עם חזייה שקופה שחושפת את פטמותיה, כל כך שקופה שגם ניתן לראות בבירור את הפריסינג בפטמה הימנית שלה.

אלו לא התמונות הפרובוקטיביות היחידות של סבן, כי גם בחשבון האינסטגרם האישי שלה היא נראית ביותר מתמונה אחת מנשקת בחושניות אישה ומצטלמת בלי הרבה בגדים. סבן כבר חשפה בעת שנכנסה לבית האח הגדול שהיא ניהלה מערכת יחסים אינטימית וארוכה עם לסבית ואין ספק שגם אתם הייתם שמחים לדעת מה האב המגונן חושב.


אווו להלהאווו להלה

עייפה מאמי?עייפה מאמי?

תמימה כמו מיקי?תמימה כמו מיקי?

גם חשוף לא?גם חשוף לא?

אמרנו שזה נהיה טוב יותר לא? (צילום: אלעד אדמוני)אמרנו שזה נהיה טוב יותר לא? (צילום: אלעד אדמוני)

עכוזים עכוזיםעכוזים עכוזים


 

A photo posted by Eden Saban (@edense) on