המגישה והדוגמנית אילנית לוי במקום שהיא נהנית מהחיים. היא נמצאת בזוגיות עם הגברבר המרשים והנחשק אלירז שדה ואמא לילדים מקסימים אותם הביאה עם האקס אייל גולן. אבל מהיום היא גם מרצה מומחית לענייני עצמאות כלכלית מניסיון מהשנים הפחות טובות שעברו עליה ,אז תפנימו.

זה לא שהיא עברה הסמכה או לימודי אקדמיה בראיית חשבון, ניהול שוק ההון או כל דבר שקשור לצמד המילים כלכלה ועצמאות. אבל כשאת גרושה ומקבלת מזונות מאחד הזמרים הכי פופולארים והמרוויחים ביותר במדינת ישראל ובלי קשר את בעצמך הצלחה גדולה, אז את לא צריכה שום השכלה או תואר בשביל להיות מומחית בתחום.


אני יודעת הכל נשמות. אילנית לוי (צילום: ניר פקין)אני יודעת הכל נשמות. אילנית לוי (צילום: ניר פקין)

לוי חברה לרשימה מכובדת של קבוצת נשים חזקות בניצוחו של המפיק מוטי רייף וביחד הם מעלים סבב הרצאות חדש לנשים בלב, לרגל חודש האישה הבינלאומי, הרצאה שתגלה את סודות המתכון לחיים מאושרים. מלבד לוי שתרצה בענייני עצמאות כלכלית וחשיבותה כאישה חזקה, גם דליה מזור תצטרף לפאנל ותרצה על חיי נשים מלאי תוכן, ליאת אשורי מופקדת על ענייניאופנה וענת פרוסט על מיניות


ילדי קסם (צילום: יח"צ)ילדי קסם (צילום: יח"צ)

התיקון שלה. אילנית לוי ואלירז שדה (צילום: אור גפן, רפי דלויה)התיקון שלה. אילנית לוי ואלירז שדה (צילום: אור גפן, רפי דלויה)