פאר טסי בכוננות ספיגה, להיט חדש עומד לכבוש את מצעדי ההשמעות ברדיו. תתחילו לשנן "אהבה בכיכר המדינה" זה הלהיט החדש והמרענן של האביב. ומי מבצע אותו? לא תאמינו. אחרי שהודחו פעמיים מהבית כוכב פרי ושמוליק ספן חוזרים ובגדול והפעם עם להיט היסטרי סוחף שלא נשמע מאז ימי "דרך לשלום". 


איך מנצלים את 15 דקות התהילה אחרי השתתפות בתוכנית ריאליטי? לזוג יש את התשובה! לא עוד השקות וקמפיינים, קבלו את הסינגל החדש של הזוג שקרע אותם בבית "האח הגדול".


ליכולות השירה של ספן כבר נחשפתם במהלך שהותו בבית הסגור כשערך חיקויים של זמרים ידועים כדוגמת צביקה פיק, לעומת זאת את פרי עוד לא שמענו שרה, ואולי עדיף שכך. רקדנית הבטן לשעבר פצחה בשירה בסגנון היפ הופ בסינגל הראשון שהוציאה עם בעלה וכמובן שבקליפ היא גם מופיעה בריקוד קצבי במיוחד.

 
השיר, שנקרא "אהבה בסוף הכיכר" בסגנון היפ הופ ים תיכוני עכשווי מדבר על אהבה בין השניים עם מילים כמו "אם תקנה לה מתנה בכיכר המדינה היא אותך לנצח לא עוזבת", וכוכב עונה "אתה מעיר לי את האביב, בכיכר בתל אביב- מדליק לי את המנוע, החיים הם כמו אופנוע, אוהבת אותך המון בלי הסכם ממון"
גם כוס יין מספיקה לה? כוכב פרי ושמוליק ספן (צילום: אמיר מאירי)גם כוס יין מספיקה לה? כוכב פרי ושמוליק ספן (צילום: אמיר מאירי)