זוכת האח הגדול טהוניה רובל נקלעה אמש לקטטה מחוץ למסעדה מוכרת בתל אביב שם היא נפצעה בראשה בגלל שברי זכוכיות מכוס שעפה באוויר בעיצומו של ריב אלים שפרטיו עדיין לא נחשפו. מד"א הוזעקו למקום והבהילו את רובל לבית החולים כשראשה שותת דם. לאחר מספר שעות של בדיקות וחבישות היא שוחררה לביתה למנוחה. מאז היא לא עונה לטלפונים והודעות. אבל בואו נעשה שנייה פאוז, ונצפה ברובל שעה לפני המאורע הקשה.

רגע לפני שהגיעה למסעדה המדוברת, נצפתה רובל מגיעה למסעדת טאטי בגבעתיים במסגרת אירוע מכירה פומבית של עמותת קו לחיים בהנחיית אורנה דץ. רובל ביחד עם מפורסמות נוספות כמו לי לוי, אבישג נגר, וג'ני צ'רוואני מכרו ג'קטים שעיצבו תחת הסולגן "השונה הוא החם החדש". במכירה נאספו 24 אלף שקלים למען הילדים הסובלים מנכויות, אבל את המידע הזה רובל לא הספיקה לשמוע כי היא הודיעה למפיקי האירוע שהיא ממהרת ליעד הבא, מה שלדאבונה נגמר בסוף באסון.


עדיין מחייכת. טהוניה רובל (צילום: ניר פקין)עדיין מחייכת. טהוניה רובל (צילום: ניר פקין)

את הערב בחרה לפתוח בטוטאלוק אדום חם אך מה שהיא לא ידעה זה שגם בסופו תסיים עם דם אדום על גופה. היא אמנם לא לבשה את אותה שמלת ערב מושקעת, ובמעבר בין המקומות הספיקה להחליף לג'ינס וטי שירט- אולי ניבה את העתידות. 


מעצבות. אורנה דץ וג'ני צרוואנימעצבות. אורנה דץ וג'ני צרוואני

הערב שלה המשיך להיות אפור? אבישג נגרהערב שלה המשיך להיות אפור? אבישג נגר

סופר גלאם בגבעתיים. לי לויסופר גלאם בגבעתיים. לי לוי