השדרנים דנה ספקטור ורן שריג ממשיכים לעקוב ב-103FM אחרי המתרחש בבית "האח הגדול". כשבועיים לפני הגמר השניים שוחחו עם פיני שועי, אביו של חיים "חמימו" מבית שאן, מכוכבי העונה הנוכחית. "אני מאמין ביכולת של הילד שלי להגיע לגמר, מאמין בכל הכוח", אמר. "מי יזכה? זה רק בורא עולם יודע. אולי נקווה שהוא יזכה. אני חושב שזה מגיע לו".


חיים ופיני שועי (צילום: פייסבוק)חיים ופיני שועי (צילום: פייסבוק)

ספקטור שאלה מי לא אוהב את חמימו, ולשועי היה מה לענות: "אני מאמין שיש כמה כאלה. בתוך 'בית האח' אני מאמין שיש כמה, לא שלא אוהבים, לא מחבבים אותו. יש מלחמות. כמו עומר שהעמיד אותו להדחה, או ששני פעם העמידה אותו להדחה. לא יודע אם זה משנאה, אבל יכול להיות גם מקנאה. אני לא יודע איך זה עובד, אני לא הייתי ב'בית האח'. אבל להגיד 'לשנוא' קשה לי מאוד ששונאים אותו. אני לא אוהב תוכניות ריאליטי, אבל עכשיו אני גמור על ערוץ 26. קשה לי לראות אותו כשהוא כאוב, בודד ולא טוב לו".


 

A post shared by Haim Shuei (@haimshuei) on


על המתמודדים האחרים בתוכניות הוסיף: "אני אוהב את כולם. למה שאני אשנא? זה משחק. אולי אני פחות מסמפט את אביחי שהוא פחות ישר. לא חלילה וחס שהוא גם מתמודד קשה, הוא לא הכי ישר. הוא מדבר אל"ף ועושה גימ"ל. אני ואני ואני וכלום, אוויר. שני היא דעתנית, אין אפס. אישה משכילה שיודעת לדבר, יודעת מה היא רוצה מעצמה. אני אוהב אנשים כאלה".

אם תהיתם, גם בחיים שלפני "האח הגדול" חמימו היה אהוב תמיד. "ב'בית האח' אתה יכול לשחק יום-יומיים, שלושה, שבוע-שבועיים, כמו שכולם אומרים. אבל שלושה חודשים אתה לא יכול לשחק. זה הבן אדם, זה הבחור, זה הילד, ככה הוא גדול, ככה הוא נשמע לכולם. הוא אוהב את כולם הוא מכבד את כולם. צפיתי בו אומר לג'ודי, מכירה את הפתגם, לא טוב היות האדם לבדו, למה את יושבת לבד, בואי אלינו".


 

A post shared by Haim Shuei (@haimshuei) on"הוא גר איתנו", סיפר שועי. "אומנם הוא בן 26 אבל הוא ילד של אמא. יש לו יחידת דיור מתחת לבית שהוא חי שם לבד. החברה שלו נמצאת איתו שנה. היא לא גרה איתו ביחידת הדיור, אבל היא איתו רוב היום. בגלל שהיא שוטרת-חיילת היא אמורה להיות בתחנה ולחזור. אבל יש ימים שהיא ישנה כאן, בטח, אבל לא קבוע. מעבר ליופי הוא חיפש אישה טובה, חיפש אישה עם אופי. אין לו כוח לויכוחים ומריבות. הוא לא אוהב את זה. הוא אוהב דרך ארץ, אוהב את היושר של החיים ושיהיה לו טוב בחיים. הוא מאוד רומנטי והוא יודע להבין נשים. ויש לו לשון אש. ברצינות, הייתה לו בעיה להביא אישה עם כל אוצר המילים שיש לו בראש? בכספות של רמת-גן אין אותן. אני מחכה לנכדים".

ולגבי הבעיה בדיבור? "אומרים שפרויד היה מדבר מהר ואיינשטיין היה מגמגם ולשניהם הייתה מנת משכל מאוד מאוד גבוהה", הוסיף האב. "וחיים, בשיא הכנות, הוא ילד מאוד מאוד חכם. מאוד מאוד מאוד מה שהוא מסוגל לעשות בדירה (בבית האח הגדול) הוא יכול לסובב שמונה דיירים בשנייה אחת. אני מכיר את הילד שלי. הוא שנון, הוא חד כמו תער. הוא שולף מהמותן. הוא לא צריך לחשוב בכלל לענות תשובות".


 

A post shared by Haim Shuei (@haimshuei) on