הם חזרו מחופשה אקזוטית רומנטית בתיאלנד, הזוגיות שלהם נחשפה כבר במדורי הבידור, ולמרות זאת אגם רודברג בחרה להגיע לאירועים מתוקשרים בגפה. אחרי שכולם התרגלו לעובדה שהיא וגל אמיתי כבר לא, מסתמן כי הזוגיות החדשה של רודברג עם דור קובינר כל כך חזקה שהשניים החליטו שהגיע הזמן לחלוק אותה עם כל העולם. אמש התייצב הזוג דביק, צמוד ומחוייך בהשקת החנות החדשה של adika בדיזינגוף סנטר שלה משמשת רודברג פרזנטורית.


חמודים בשחור. אגם רודברג ודור קובינר (צילום: רפי דלויה ואביב חופי)חמודים בשחור. אגם רודברג ודור קובינר (צילום: רפי דלויה ואביב חופי)


קובינר התייצב לפרגן לבחירת ליבו שהגיעה כאורחת כבוד ונראתה קורנת מאהבה. עוד התייצבו יפים ומאושרים רגע לפני שיצעדו בשביל חופה וישנו סטטוס לנשואים, מירב פלדמן ואסף לייבוביץ, שזה עתה סימנו וי על מסיבת רווקות ורווקים. השיקה הריון מתקדם עם בטן גדולה דנה דנקנר שנמצאת ביישרות האחרונה להריונה וצפויה לבקר בקרוב מאד בפעם הראשונה בחייה בחדר לידה ולהביא לעולם יורשת עצר לה ובעלה השורד בדימוס טל אנגלנדר. עוד הגיעו לירז דרור עם חולצה שקופה, שירלי בוגנים, שלי גפני, מוטי רייף, חן אמסלם שפינקה את רודברג בנשיקה, שחר פאר, אבישג נגר, אדל בספלוב,נועה רוטמן ואחרים.


יפות יפות. שלי גפני ושירלי בוגניםיפות יפות. שלי גפני ושירלי בוגנים

חושפת. לירז צ'רכיחושפת. לירז צ'רכי

חותמות בנשיקה. חן אמסלם ואגם רודברגחותמות בנשיקה. חן אמסלם ואגם רודברג

חזרה מאילת. אדל בספלובחזרה מאילת. אדל בספלוב

יוצאת ריאליטי. ליאור קקוןיוצאת ריאליטי. ליאור קקון

מהטניס לאופנה. שחר פארמהטניס לאופנה. שחר פאר

תכף חתן כלה. מירב פלדמן ואסף לייבוביץתכף חתן כלה. מירב פלדמן ואסף לייבוביץ

הריון מתקדם. דנה דנקנרהריון מתקדם. דנה דנקנר