5382234657001

כוכבי האח הגדול מהעונה השמינית, שרק בשבוע שעבר הסתיימה נפגשו בסוף השבוע האחרון בפעם האחרונה בבית האח הגדול למסיבת סיום שנערכה בחסות משקה האנרגיה XL. אין ספק שנרשמה התרגשות בקרב המתמודדים, שזכו להיכנס לבית הסגור עם הטלפונים הסלולריים שלהם ובסטטוס שונה לחלוטין.


הנשיקה האחרונה. מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (צילום: שוקה כהן)הנשיקה האחרונה. מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (צילום: שוקה כהן)

הזוכה הגדול אביחי אוחנה התייצב כמובן עם בת הזוג מעיין אשכנזי ונצמד אליה כל האירוע, עוד סיפר לנוכחים שהזכייה הגדולה שלו היא שמצא את מעיין וממש לא הדירה. השניים, אפילו לקחו חלק בתענוג והרסו עם מוט ברזל את קירות הבית. מי שלא אהבה את הסיטואציה, ומיהרה ללכת הביתה ולבלות זמן איכות עם בן הזוג עומר גורדון הייתה הזוכה במקום השני, שני גולדשטיין שהגיעה להראות נוכחות לפחות מחצי שעה ולחתוך הביתה. . גם דודו כהן בוגר העונה השביעית התייצב לחגוג עם כוכבי העונה וניצל את ההזדמנות להכניס בקטנה לשני גולדשטיין. כשנוכחים באירוע אמרו לשני שחבל שזכתה במקום השני מיהר כהן לשאול למה חבל? למי חבל? וכששני ועומר עזבו את האירוע בשיאה של המסיבה כהן מיהר לזלזל ואמר "יאללה שיילכו גם כן חשים את עצמם בראד ואנג'לינה".


מעתיקים? אנדל ועדן (צילום אור גפן)מעתיקים? אנדל ועדן (צילום אור גפן)

הגיעו לסמן וי. שני ועומרהגיעו לסמן וי. שני ועומר


דן רושנסקי ואורנה דנינו שוב נראו מיודדים, וחלקו יחד תמונות ומצב הרוח של דנינו היה בשמיים כשתפסה את המיקרופון ושרה בפעם האחרונה את הלהיט שלה שכיכב בבית "טוב להודות לשם" כאילו הייתה באירוויזיון. עוד חגגו עדן סבן ואנדל קבדה, תאלין אבו חנא, ג'ודי עמר, תהילה אסודרי, חיים שועי שהגיע עם אביו ואחרים. מי שבלט בחסרונו, היה שרון גל.


אין כמו אבא. חיים ופינטו שועיאין כמו אבא. חיים ופינטו שועי

נשבר להנשבר לה

בפינת עישון בפעם האחרונהבפינת עישון בפעם האחרונה

קרובים קרוביםקרובים קרובים

שיר לאמא. דודו כהן (צילום: שוקה כהן)שיר לאמא. דודו כהן (צילום: שוקה כהן)

בוב הבנאיבוב הבנאי