הדיירת שני גולדשטיין לא יכלה לדמיין דקות תהילה טובות יותר. אמש התייצבה פיינליסטית האח הגדול יחד עם הבויפרנד עומר גורדון באירוע ההשקה הראשון שלה בפתיחת החנות פקטורי 54 בקניון TLV FASHION MALL החדש, ודפקה פוזות של דיווה לצלמי הפפארצי שצילמו שנייה לפני כן את הברבור היפה במדינה.

למרות הנוכחות של גולדשטיין שתמשוך את הכותרות בשבועות הקרובים, היא הפכה שוב לעדיפות שנייה. כן, היא כבר רגילה לסטטוס אחרי שזכתה במקום השני באח הגדול כי מי שלכדה את כל תשומת הלב  התקשורתית היא ההריונית הטרייה בר רפאלי שהגיעה עם אמה ציפי.


בשוק שלא מצלמים אותה? שני גולדשטיין ועומר גורדון (צילום: אביב חופי, שוקה כהן)בשוק שלא מצלמים אותה? שני גולדשטיין ועומר גורדון (צילום: אביב חופי, שוקה כהן)

דופקות פוזהדופקות פוזה

רפאלי שלא מגיעה לאירועים מתוקשרים אלא אם כן היא בעצמה הפרנזטורית הגיעה כאורחת כבוד של הרשת כשהיא בתחילת החודש רביעי להריונה השני. הטופ מודל שדיווחה בשבוע שעבר לעולם באינסטגרם שהיא בהריון שני, לא הציגה סימני הריון, טוב אולי בליטה ממש ממש קטנטנה שאם לא הייתם יודעים, לא הייתם מעלים בדעתכם שהיא בהריון.  אגב, באירוע היא סיפרה שעוד מוקדם מדי לדעת את מין העובר אבל היא מקווה שהיא מצפה לבן.

עוד התייצבו השף ישראל אהרוני, קורין גדעון שפגשה את הדיירת שני, אותה סיקרה עונה שלמה, רותם סלע ולירון ויצמן היפות, שי מיקה יפרח, אורי פפר, טום באום, נלי תגר, אלכסה דול, יוליה פלוטקין ההריונית ועוד רבים וטובים.


רואים משהו? בר רפאלירואים משהו? בר רפאלי

בלונדיניות נהנות יותר? לירון ויצמן ורותם סלעבלונדיניות נהנות יותר? לירון ויצמן ורותם סלע

מה הקשר קורין? סנדרה רינגלר, קורין גדעון ושלי גפנימה הקשר קורין? סנדרה רינגלר, קורין גדעון ושלי גפני

עם כל הגלאם. יעל גולדמן, עומר דרור ואורי פפרעם כל הגלאם. יעל גולדמן, עומר דרור ואורי פפר

יהיה בן?יהיה בן?