כבר מזה כחודשיים שהכדורגלן בדימוס ושדרן הספורט איציק זוהר תפוס חזק ומתחזק זוגיות צמודה עם החברה האיטלקייה שלו לאורה. המרחק הטרנס אטלנטי ביניהם לא רק שלא מקשה על הקשר בין השניים אלא אף מחזק אותו, לאור הגעגועים והמפגשים הקצובים.

לאורה הגיעה לביקור בישראל, וזוהר מציג את האהבה החדשה בחייו לכל העולם בין אם זה ברשתות החברתיות ועכשיו גם באירוע מתוקשר. אמש במסיבה השנתית של רשת ג'פניקה שהתקיימה בהאנגר 11 בנמל תל אביב הגיע זוהר עם האיטלקייה שלו ודגמן נשיקות לוהטות מול עדשות המצלמה.


תגידו שלום ללאורה, בלי משקפי שמש. איציק זוהר ולאורה (צילום: שוקה כהן)תגידו שלום ללאורה, בלי משקפי שמש. איציק זוהר ולאורה (צילום: שוקה כהן)

בקרוב חתונה?בקרוב חתונה?


בעוד זוהר מאוהב לכדנו את הפרוד הטרי,אייל גולןשהתראיין אתמול לראשונה, פתח את ליבו וסיפר "אנחנו מדברים כמעט כל יום יש לנו ילד משותף. הייתה לנו תקופה מדהימה ביחד, אני מאוד מעריך אותה ואוהב אותה וכמו שאמרתי לה תמיד אהיה שם בשבילה", ממשיך גולן לשדר עסקים כרגיל עם חיוך שלא מש מפניו מאז הפרידה. הזמר הוזמן להופיע באירוע ועלה לבמה מיד אחרי סטטיק ובן אלתבורי שעושים חזרות אחרונות לקראת ההופעה שלהם עם הזמר הבינלאומי ג'סטין ביבר שיופיע בשבוע הבא בישראל. יחד, כולם נהנו מאחורי הקלעים, החליפו חוויות ובעיקר חיוכים שמחים


חיוך השנה. אייל גולןחיוך השנה. אייל גולן

זורמים. גולן סטטיק ובן אל תבוריזורמים. גולן סטטיק ובן אל תבורי

תודו שהייתם רוצים להיות שםתודו שהייתם רוצים להיות שם