כבר שנה חלפה מאז זכתה שי מיקה במקום הראשון ב"אח הגדול", אך נראה כי הצליחה לשבור את תקרת הזכוכית של חמש דקות התהילה ולהישאר בתעשייה. הסיבה כי היא מתוקה, בלונדינית, חייכנית וגם לוהטת בביקיני. בפסטיבל GROUNDED שנערך בסופ"ש האחרון באילת, רשת רנואר נתנה חסות למאורע והשיקה את קולקציית בגדי הים.

מבין שלל האורחים שחגגו בהפלגה האקסקלוסיבית בחופי הים האדום, בלטה במיוחד שי מיקה עם בגד ים כסוף וקטנטן. נראה כי מיקה, בדומה לחברתה הטובה אדל בספלוב השילה לא מעט קילוגרמים ממשקלה ונראית מוכנה לקיץ. במסיבה היא פגשה את המנחה בדימוס של האח הגדול, קורין גדעון, שהתקרחנה והתפרקה רגע לפני שהיא חוזרת אלינו למסך עם תוכניות ריאלטי חדשות ועם חיוך מיליון הדולר שלה.

עוד נראו הפרנזטורים ניבר מדר, גפן ברקאי, נטולי הפרזנטור הראשי יהודה לוי. עוד בילו אלכסה דול, אור ישראל, אדריאנו חאובל, וזוכה האח הגדול אביחי אוחנה וזוגתו מעיין אשכנזי שהגיעו באיור של שעה וחצי מתחילת ההפלגה והגיעו בסירת VIP שהוציאו להם במיוחד.


קרחנה של מסיבה. צילום: לנס הפקותקרחנה של מסיבה. צילום: לנס הפקות
מוכנה לקיץ. שי מיקה יפרח. צילום: תום זואילימוכנה לקיץ. שי מיקה יפרח. צילום: תום זואיליהפעם השאירה את בגד הים בביד. אורנה דנינו. צילום: לנס הפקותהפעם השאירה את בגד הים בביד. אורנה דנינו. צילום: לנס הפקות