רגע לפני שהיא מחלקת סלפי לכל דורש אפשרי, וכשהיא נמצאת בהשקה של "בלייזר", התראיינה רוסלנה רודינה על מצבה האישי כרגע, מספר שבועות לאחר הפרידה המתוקשרת מאייל גולן. הדוגמנית מספרת לכולם כי הכל בסדר, ומנסה להתאים את עצמה לסטטוס החדש שהיא נמצאת בו, הן הכלכלי, והן כרווקה, כנראה, הכי לוהטת במדינה.

במהלך ההשקה סיפרה רוסלנה על מה שקורה בינה לבין אייל גולן כעת: "הכל באמת בסדר. יש לנו ילד מדהים, ואנחנו מתעדכנים בגידול שלו ובכל מה שקורה ביחד. הכל טוב. הקשר בינינו הוא רק על העניינים של יאן. שם זה נגמר". לאחר מכן הוסיפה רוסלנה: "אני רוצה להישאר בתעשייה מבחינת משחק, והגשת תכניות. חזרתי לפני יומיים מאוקראינה, שם צילמתי את 'הטוב מכולם'. היה לי כיף להתנסות בהנחיה ובכל מה שקשור לטלוויזיה. אין ספק שמשחק זה הכיוון שלי", הוסיפה. על הישרדות, שעולה בקרוב לאוויר אמרה: "אני אצפה בפרקים". 

כזכור, לצד כל מלחמת הרשתות של הצדדים בניסיונות להראות מי המשיך הלאה ראשון, ביררנו עבורכם פרטים על הפרידה שהסעירה מדינה שלמה ועל שלומה של הדוגמנית היפהפייה: "עם כל הכבוד, מדובר בפרידה ילד משותף, זה לא פשוט לאף צד. רוסלנה משדרת לחברים שהכל תקין ובשליטה אבל אי אפשר לדעת מה מתחולל בתוך ליבה, הרי בסופו של דבר ההחלטה על הפרידה הגיעה מאייל ולא ממנה".בימים אלה שוהה רודינה עדיין בדירתה ברמת גן ובימים הקרובים צפויה לעבור לדירתה החדשה ברחובות ששכר עבורה הפרוד הטרי אייל גולן: "גם השינוי הכלכלי שמגיע עם כל פרידה לא פשוט בכלל, ולמרות שאייל מממן לה את השכירות ותומך בה, נאלצת רוסלנה להתחיל להסתגל לסטטוס הכלכלי החדש כמפרנסת עיקרית והיא הפכה להיות יותר מחושבת בכל מה שקשור להוצאות הכלכליות שלה".

גם המדור מסתגל למציאות החדשה ונאלץ לשלם שכירות ממשכורת מינימום ואין לו אף ספונסר, למרות שהוא מוכן להביא ילד עם כל המעוניין.