מגיש הטלוויזיה ושדרן הרדיו ירון אילן ערך אמש אירוע בר מצווה לבנו אורי באולמי עדיה ביבנה. אילן שהפך עם השנים לליבת תעשיית המוזיקה המזרחית הזמין את כל קהילת הזמר הים תיכוני לאירוע, וכולם כמובן התייצבו לפרגן.

בלטו במיוחד "ההורים בדרך"אייל גולן ושרית חדד שכיכבו בחודש שעבר בשמועות של כותרת מזויפת כשהתפרסם כי גולן תרם זרע לחדד והוא כביכול האבא של העולל הגדל ברחמה. השמועות הצליחו לשעשע אף את הזמר שהגיב באותה נימה והתבדח "ראית תימני תורם?". אמש נפגשו שתי הדיוות ששולטות בתעשיית הזמר המזרחי וחלקו חוויות מהשמועות הכוזבות, ואפילו זכו לבובות ענק בדמותן.


האיחוד. שרית חדד, אייל גולן וירון ואורי אילן (צילום: אינסטגרם)האיחוד. שרית חדד, אייל גולן וירון ואורי אילן (צילום: אינסטגרם)

לא פשוט לראות את אייל בסטטוס החדש שלו כפרוד טרי אך נראה כי הוא לגמרי התרגל למעמד החדש שלו כרווק ובילה רבות עם מרינה קבישר שאף "השתלטה" לו עם האינסטגרם. עוד נצפו שרת התרבות מירי רגב שלא ברור לנו איך נותר לה פנאי לטפל בדברים החשובים של המדינה בעודה מקפצת מאירוע אחד למשנהו, הפאוור קאפל של מדורי הבידור יהודיתבאומן ושימי תבורי עם הפריזורה החדשה, דודו אהרון, דידי הררי, ליאור נרקיס, משה פרץ, פאר טסי, עדן בן זקן, נסרין קדרי, חיים משה, פיני חדד וגם נרשמה נציגות מזאנרים מוזיקליים אחרים בניצוחם של עידן רייכל ורותם כהן.כמעט ריקוד משותףכמעט ריקוד משותף

אייל גולן, מירי רגב, ירון אילן (צילום: שרון רביבו)אייל גולן, מירי רגב, ירון אילן (צילום: שרון רביבו)

יש חגיגה. שרית חדדיש חגיגה. שרית חדד

תודו שהייתם רוצים להתחלף איתו. ליאור נרקיסתודו שהייתם רוצים להתחלף איתו. ליאור נרקיס

משתלטים על המצלמה. גולן ומרינה קבישרמשתלטים על המצלמה. גולן ומרינה קבישר

תראו מי פה. חמימו שועי (צילום: אינסטגרם)תראו מי פה. חמימו שועי (צילום: אינסטגרם)

מלכת המסיבות. עדן בן זקןמלכת המסיבות. עדן בן זקן

וולקאם. שימי תבורי, יהודית באומן וסאבלימינלוולקאם. שימי תבורי, יהודית באומן וסאבלימינל

קיבוץ גלויות. עידן רייכל וליאור נרקיסקיבוץ גלויות. עידן רייכל וליאור נרקיס