אפשר להחמיא ואפילו להיות גאים בדרך הארוכה שעשתה עמית מכטינגר, שלאחר סדרת אירועים שהמדור שמח לשכוח השתלבה במסעדת "עזורה" בתור עוזרת שף. ויש תמונה.

מכטינגר, במנות קטנות?

"אני שמחה להודיע לך שקודמתי לעמדת סו שף, שזה אומר שמעכשיו את האוכל שאוכלים שם הידיים שלי הכינו יחד עם השף אלרן. אחת המשרות המשמחות שהיו לי".


עמית מכטינגר (צילום:אלרן עזורה)עמית מכטינגר (צילום:אלרן עזורה)


>לפיד סידלר
, אקס "הרווק", החלה ללמוד משחק אצל ניב רז והשבוע נצפתה במשרדי סוכנות יולי. האם הקאמבק בדרך? נמתין בסבלנות.

>לימור לבנת חגגה לבן זוגה, מיקי ירושלמי, יום הולדת 70 במסיבת הפתעה ב"זאפה" הרצליה. בין המברכים על הבמה: גילה אלמגור, רון חולדאי, עודד קוטלר, רוני מילוא, גבי לסט, סמדר נמרודי, משה אדרי ועוד. בתוכנית ההתרגשויות והרגש: סרטונים, מצגות ונכדיו שהגיעו מחו״ל לרגל האירוע. באמנותי: משה להב, הטיש הגדול, שאירח את ישראל גוריון ואת שולמית לבנת, שהיא לא רק זמרת אלא גם אמא של לימור והחמות של חתן יום ההולדת.


לימור לבנת ומיקי ירושלמי (מימין: צילום,  איציק בירן, אביב חופי)לימור לבנת ומיקי ירושלמי (מימין: צילום, איציק בירן, אביב חופי)

>בשישי האחרון התחתנה שלי, הבת של ישראל גוטסדינר מצמד רעים, באולמי ״אושן״ בתל אביב. באמנותי: צמד רעים, עמירן דביר וישי לפידות. בהמשך עלה לשיר מנחם הורוביץ עם חבורת הטיש המפורסמת והקדיש את השיר ״אשת חיל" לברכה זיסר, אלמנתו של מוטי זיסר.