שוקינג ניוז, כל הדרמה בחיי האהבה של אייל ברקוביץ' הגיעה לסיומה. רק לפני פחות מחודש, הכדורגלן לשעבר נפרד לזמן קצר מבת הזוג שלו שני פיסו, זו שלמענה נפרד מאשתו ואם שלושת ילדיו טלי וגם כבר הספיק לחזור אליה, ועכשיו השניים יוצאים לתקשורת באירוע פומבי בפעם הראשונה.

רק בפברואר האחרון, בעודו מנהל זוגיות עם פיסו שהיא עצמה עדיין נשואה למאיר פיסו חתם סופית על מסמכי הגירושים, ואמש הוא הגיע לארוחת ערב עמוסת קולגות וכוכבים והשיק את החברה הצמודה. השניים הגיעו להשקת מסעדת פריים בקניון ראשונים וברקוביץ' לא מש מפיסו לרגע, והשוויץ בה לכל הקולגות מעולם הספורט שנכחו באירוע.


צמד משמיים? אייל ברקוביץ' ושני פיסו (צילום: אור גפן)צמד משמיים? אייל ברקוביץ' ושני פיסו (צילום: אור גפן)


משיקים בהשקהמשיקים בהשקה

עוד כדורגלן עבר שהצליח להפתיע הוא איציק זוהר, שכבר למעלה מארבעה חודשים מצליח לתחזק זוגיות יציבה עם החברה האיטלקייה שלו לאורה ותאמינו או לא, הריגוש עדיין בשיאו. נראה כי הדרך לליבו של זוהר, שרגיל להחליף בנות זוג במהירות האור, הוא מרחק טראנס אטלנטי שעומד ביניהם. החיים על קו איטליה ישראל הם ששומרים על הגחלת אצל הכדורגלן בדימוס והאיטלקייה הברונטית שלו.

עוד הגיעו ליהנות מסושי יצירתי, שחר פאר שנהנית מחיי הפרישה מהטניס, אנדי רם, נטע אלחימסטר שהגיעה עם הכדורגלן שלה רמי גרשון שנמצא בביקור מולדת, שחקני מכבי תל אביב בכדורסל כמו גל מקל, גיא פניני ואחרים, קסניה טרנטול ועמרי בן נתןצביקה הדר ואשתו, שמעון בוסקילה, נועה קירל, סופיה מצ'טנר, אליעד נחום ואחרים.


מאוהבים מתמיד. איציק זוהר ולאורהמאוהבים מתמיד. איציק זוהר ולאורה

מלא נשיקות. קסניה טרנטול ועמרי בן נתןמלא נשיקות. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן

עם קהל של משתוללים. נועה קירלעם קהל של משתוללים. נועה קירל

באו מהים. נטע אלחמיסטר ורמי גרשוןבאו מהים. נטע אלחמיסטר ורמי גרשון


מרימים. צביקה הדר ואשתו ליאתמרימים. צביקה הדר ואשתו ליאת
בלי בנות זוג. דידי הררי ושמעון בוסקילהבלי בנות זוג. דידי הררי ושמעון בוסקילה
בגזרה חטובה. דורין סגולבגזרה חטובה. דורין סגול
פאר היצירה. שחר פארפאר היצירה. שחר פאר
איפה הנשים? יוגב אוחיון, גיא פניני, קל מקל, איתי שגבאיפה הנשים? יוגב אוחיון, גיא פניני, קל מקל, איתי שגב