המעושרת הכי ססגונית שידעה התעשייה, ניקול ראידמן חגגה אמש 31 שנות פה גדול. כמדי שנה ציינה ראידמן את חגיגות היום הולדת באירוע מושקע שנערך ביפו בסגנון שנות העשרים עם קוד לבוש צ'רלסטון המאפיין את התקופה, לצד מיצגים אנושיים ורכבי אספנות ששימשו לתפאורה.

אחרי שהזדעזעה מהמטבח של בית ראש הממשלה ותיעדה את ההזנחה והזוהמה ברשתות, ראידמן מלמדת את גברת נתניהו, עושר וראוותנות מהי. שלל אורחים הגיעו להנות מהאירוע המפנק, אך היחידה שמשכה את כל הפוקוס הייתה הפתעת האירוע, הגברת שרה נתניהו שמאז שלמדה דבר או שניים על סטיילינג היא התחברה למעושרת, ובעיקר למותגי העל והשמלות שהיא משווקת בחנות שלה בכיכר המדינה.שרה בעיר הגדולה. שרה נתניהו (צילום: אמיר מאירי)שרה בעיר הגדולה. שרה נתניהו (צילום: אמיר מאירי)

היכרות בעלים בלי ביביהיכרות בעלים בלי ביבי

"את רואה, כולם באו בשבילך" שרה נתניהו וניקול ראידמן"את רואה, כולם באו בשבילך" שרה נתניהו וניקול ראידמן


 אשת ראש הממשלה הגיעה בליווי מאבטח צמוד ובליווי הדובר והיועץ שלהם ניר חפץ שהשגיח מקרוב על הראיונות שסיפקה.לראשונה, ביום חג עבורה, מאז היותה אשת ראש הממשלה התראיינה לא למדורי החדשות כי אם לכל גופי הבידור ומדורי הרכילות וסיפרה על יום הניצחון, היום בו זכתה בתביעה כנגד עיתונאי שהכפיש את שמה וניצלה את המצלמות כדי לשתף את הבשורה. מסתמן כי האסטרטגיה החדשה של גברת נתניהו היא לרדת אל העם ולהתחבב על העמך. עוד הגיעו להתחכך ולהנות: חיים אתגר, לירון ויצמן וסיון קליין, ירדן הראל, אירית רחמים, מרינה קבישר, רני והילה רהב, מיקי בוגנים, רוסלנה רודינה, ריטה וצ'ארלי בוזגלו בהופעה ראשונה ועוד רבים ואחרים.
 
לא בלי בעלילא בלי בעלי

אייל לא הוזמן? רוסלנה רודינהאייל לא הוזמן? רוסלנה רודינה

בננות בשחור. סיון קליין ולירון ויצמןבננות בשחור. סיון קליין ולירון ויצמן

טוטאלוק. מיקי בוגניםטוטאלוק. מיקי בוגנים

ממשיכים להתגאות. מוטי רייפממשיכים להתגאות. מוטי רייפ

כולה בלבן. אירית רחמיםכולה בלבן. אירית רחמים

אלה יווניה. ירדן הראלאלה יווניה. ירדן הראל

הלכה עד הסוף עם הנושא. מרינה קבישרהלכה עד הסוף עם הנושא. מרינה קבישר