עם בטן הריונית מתפתחת התייצבה הבוקר הטופ מודל בר רפאלי בבית המשפט השלום בלוד להעיד בפעם הראשונה מול רשות המיסים בחשד להעלמת מס. רפאלי שמבשלת הריון שני הצליחה להתרחק לאחרונה מהפרונט לטובת שקט יחסי אבל עננת המשפט שהיא מנהלת עוד לא הגיעה לסיומה ונמצאת בשיאה.

למי שלא זוכר, רשות המיסים טוענת כי רפאלי צריכה לשלם עבור השנים 2009-2010 עשרות מיליוני שקלים כשלטענתם היא התגוררה בארץ ואילו בר רפאלי טוענת שאינה צריכה לשלם מיסים נוספים כי לא התגוררה בארץ כיוון שניהלה זוגיות עם הכוכב ההוליוודי ליאונרדו דה קפריו ולא שהתה בכלל בישראל.


מה המצב? (צילום: אבשלום ששוני)מה המצב? (צילום: אבשלום ששוני)

הכל יהיה בסדר? בר רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)הכל יהיה בסדר? בר רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)

העיקר שנשאר החיוךהעיקר שנשאר החיוך

מאושרת?מאושרת?

הבטן יצאה!הבטן יצאה!


הדוגמנית חשודה כי הציגה מצג שווא שלטענתה התגוררה בחו"ל כשבעצם התגוררה בארץ וחשודה בקבלת הנחות סלבס שלא דיווחה עליהן לרשויות. הבוקר היא התייצבה להעיד לראשונה במשפט שנערך בדלתיים סגורות. זו לא הפעם הראשונה שההריונית נחקרת כי בדצמבר 2015 עוד כשהייתה בהריון ראשון עם ליב נחקרה לראשונה במשך 11 שעות במשרדי החקירות ברשות המיסים בתל אביב.

רפאלי, שהגיעה ללא בני משפחה אבל עם פמליית עורכי דינה הצליחה לשמור על חיוך למרות המצב הלא נעים בו היא מצוייה, ופיזרה לרוב חיוכים לכל הסובבים, טוב...עד שנכנסה למעלית עמוסה, אז היא נראתה פחות מרוצה.


קצת כועסת?קצת כועסת?

או אולי קצת מודאגת?או אולי קצת מודאגת?

יאללה, חזרה לליביאללה, חזרה לליב