הקיץ הגיע וכל האיברים חשופים, ונחשפים כל הפצעים. אמש התקיים אירוע השקת חנות המותג החדש של ארמני אקסציינג' בTLV fashion mall בנוכחות לא אחרת מרוברטה ארמני אחיינתו של ג'ורג'יו ארמני בכבודו ובעצמו שהגיעה במיוחד מאיטליה למסיבת הקוקטייל החגיגית.

במקום התייצבו דמויות מפתח מהעולם העסקי וסלבס רבים שהגיעו לפגוש את גברת ארמני בביקורה הראשון בישראל. למרות האירוע המרגש, היו הרבה פצועים בין האורחים. הנשואה הטרייהמאיה ורטהיימר הגיעה עם פלסטר אדום שמשתרך לאורך רגל ימין ומסייע בהפחתה של כאבי שרירים. מבירור קצר התגלה כי ורטהיימר מתחה את הרגל בתפקיד שהיא מגלמת כלוליינית.


מזל שהחניון יחסית חדש. שלומית מלכה (צילום: אינסטגרם)מזל שהחניון יחסית חדש. שלומית מלכה (צילום: אינסטגרם)

אחרי לילה לבן של כאבים. מאיה ורטהיימר (צילום: אינטסגרם)אחרי לילה לבן של כאבים. מאיה ורטהיימר (צילום: אינטסגרם)

הפרנזטורית של המתחרה של ארמני שלומית מלכה, גם היא נשואה טרייה שמשמשת הפנים של רוברטו קוואלי עלתה על נעלי עקב דקיקים וגבוהים לרגל המאורע, סבלה מכאבים מהנעליים לא הנוחות ובסוף הערב היא התייאשה ובדרכה לרכבה בחניון היא הסירה את נעלי העקב והלכה יחפה.

עוד התייצב הפצוע אמרי זיו הנציג לאירווזיון, שנפצע ושבר אצבע בתאונת דרכים בסוף השבוע האחרון כשבילה עם דניאל מורשת. לעומתם, מלאים בסטייל איטלקי הגיעו יעל גולדמן ובעלה אורי פפר, קורין גדעון, סנדרה רינגלר, מייקל לואיס, עומר דרור, מאי תגר, נועם פרוסט ויערה בנבנישתי.

חבוש בסטייל. אמרי זיו ורוברטה ארמאני (צילום: אלעד גוטמן)חבוש בסטייל. אמרי זיו ורוברטה ארמאני (צילום: אלעד גוטמן)

חתיך הורס. עומר דרורחתיך הורס. עומר דרור

עם הפצועותעם הפצועות

קחו שניה להבין מה קורה שם. יעל גולדמן, יערה בנבנישתי ואורי פפרקחו שניה להבין מה קורה שם. יעל גולדמן, יערה בנבנישתי ואורי פפר

החיים שאחרי. קורין גדעוןהחיים שאחרי. קורין גדעון

רק אתמול ביקרה שם. סנדרה רינגלררק אתמול ביקרה שם. סנדרה רינגלר

ההשקה שלו. מייקל לואיס והחברהההשקה שלו. מייקל לואיס והחברה