צמד כוכבי הריאלטי היפים והאמיצים עומרי בן נתן וקסניה טרנטול עובדים קשה מאוד על הפיגורה לקראת החתונה המיוחלת. אומנם הם דחו את החתונה שהייתה צפויה להתקיים בספטמבר הקרוב ועדיין לא סגרו על מועד חדש אבל עדיין צריך לשמור על הגוף. בינתיים הם הגיעו לאימון מיוזע לכבוד פתיחת חנות הדגל הענקית הראשונה בישראל של אדידס בדיזינגוף סנטר.


עובדים כדי להגיע לתוצאות. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן (צילום: רפי דלויה)עובדים כדי להגיע לתוצאות. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן (צילום: רפי דלויה)

בזמן שסלבס אחרים הגיעו להצטלם, לבלוס מהתפריט של דושי לייטסדורף ולרכוש מוצרים של אדידס, טרנטול ובן נתן עמלו על חיטובי השרירים בשיעור כושר שהעבירה הסופרסטארית ומאמנת הכושר רוני דואני. תפסנו את השניים מנסים לייצב נשימה לצד שלל מפורסמים שהתמנגלו כמו ג'קי אזולאי והרך הנולד, הנשואות הטריות דנה פרידר ומאיה ורטהיימר, ירדן הראל ובעלה, דון לני גבאי ההריונית, שי מיקה יפרח, יעל גולדמן ואורי פפר, צמד האקסים המיתולוגיים אנה ארונוב ואיתי תורג'מן, לירז צ'רכי ואנחל בונני ואחרים.

אל תדאגו, גם טרנטול ובן נתן הספיקו קצת להינות, כשקיבלו מסג' מפנק בתום האימון, ואפילו הייתה להם עמדה באירוע כדי לצחצח את הסניקרס שלהם. רואים? עובדים קשה כדי להגיע לתוצאות שכאלה.


פוט מסג' מישהו?פוט מסג' מישהו?

בתפקיד הבייביסיטר. לאה שנירר וג'קי אזולאיבתפקיד הבייביסיטר. לאה שנירר וג'קי אזולאי

חגיגה מהסרטים. מאיה ורטהימר, שביט ויזל, אינה בקלמן, ליקי רוזנברג, דנה גרוצקי, שביט ויזל, דון לני גבאיחגיגה מהסרטים. מאיה ורטהימר, שביט ויזל, אינה בקלמן, ליקי רוזנברג, דנה גרוצקי, שביט ויזל, דון לני גבאי

והנה הפיצי לראשונהוהנה הפיצי לראשונה

תמיד בשיק. ירדן הראל ובעלהתמיד בשיק. ירדן הראל ובעלה
להיות איתן. יעל גולדמן, אורי פפר, רותם סלע ולירון ויצמןלהיות איתן. יעל גולדמן, אורי פפר, רותם סלע ולירון ויצמן

תכלס, היא רק רוצה לרקוד.. אנה ארונובתכלס, היא רק רוצה לרקוד.. אנה ארונוב