בטח כבר יצא לכם להיתקל בשם אביבה תבורי, כן כן אמא של בן אל שבימים אלה עומדת לככב בלא פחות ולא יותר משתי תוכנית ריאלטי חדשות שירוצו במקביל "הזוג המנצח VIP" בערוץ עשר ו"בלהיות זמרת" בערוץ 24. תבורי השתתפה עם בן הזוג שלה ערן בצילומי הריאלטי הזוגיים אך כפי שקראתם כאן ב- TMI בלעדיות, יחסיהם עלו על שרטון והם עזבו את התוכנית שבוע לפני הגמר ופירקו את החבילה באופן סופי. חדי העין העוקבים אחריה ברשתות ישימו לב שאפילו את צילומי הסטילס לפרומו לתוכנית בהם נראים אביבה וערן, דאגה תבורי לחתוך את ערן מהתמונה.

אז האם מאז היא סובלת מלחץ? עומס או חרדה לצד ההצלחה? כי תבורי מנצלת את התהילה לה היא זוכה ואת החזרה לחיי הרווקות ומתייצבת באירועי השקה ומציגה גזרה דקיקה, רזה מדי ועם בטן שדבוקה לגב. תבורי האם כבר לא נערה בת 20 ומראה שדוף מהסוג הזה קצת יכול להלחיץ. תבורי נראתה באירוע של מותג משקפי היוקרה "מראית עין" במסעדת קאליפסו של השף עומר מילר בחוף פרישמן.בדקנו...זה לא נראה ככה רק בתמונה אחת. אביבה תבורי (צילום: עופר חן)בדקנו...זה לא נראה ככה רק בתמונה אחת. אביבה תבורי (צילום: עופר חן)

רואים?רואים?

עוד התייצבו אלכסה דול בלוק סוף סוף בריא, מיכל אמדורסקי ובעלה ג'פרי, אורנה דנינו, טום אביב, טיטי איינאו, שגית וחיים רביבו ואחרים.


עודד אמר? אושר סלים וטום אביבעודד אמר? אושר סלים וטום אביב

היוש! אלכסה דולהיוש! אלכסה דול

השקיעה בתסרוקת. טיטי איינאוהשקיעה בתסרוקת. טיטי איינאו

לא השקיעה בלבוש. סתיו סטרשקולא השקיעה בלבוש. סתיו סטרשקו

יציבים כתמיד. שגית וחיים רביבויציבים כתמיד. שגית וחיים רביבו