אייל גולן חוצה יבשות! הכוכב ההוליוודי טייריס גיבסון ששיחק לצד גל גדות ב"מהיר ועצבני" שרק לפני שלוש שנים גינה את ישראל במבצע צוק איתן, העלה ברשתות החברתיות לפני שבוע וידאו של הבת שלו שיילה גיבסון מבקשת כרטיסים למופע של הזמר אייל גולן בישראל לרגל יום הולדתה ה- 10.כמובן שמלך הזמר הים תיכוני מיד נענה ואמש הוא הזמין אותה להופעה באמפי אשדוד מול 6000 צופים ושמר לה מקומות בשורה הראשונה ביחד עם אימה נורמה גיבסון. עוד לפני תחילת המופע נפגש הזמר עם שיילה גיבסון מאחורי הקלעים, העניק לה לכבוד הולדתה את כל אלבומיו וקיים שיחת וידאו עם האב גיבסון והבטיח לשלוח לו קטעים מהמופע. במהלך המופע הקדיש גולן למעריצה הקטנה שלו את השיר האהוב עליה "כשאת איתו" וירד מהבמה לבצע ביחד איתה .


מכבד את המשפחה. אייל גולן ושיילה ונורמה גיבסון (צילום ארן חן)מכבד את המשפחה. אייל גולן ושיילה ונורמה גיבסון (צילום ארן חן)

שיילה האמריקאית הפתיעה כשביצעה את השיר בעברית אל מול כל הצופים. היא כבר לא התרגשה, כי לפני כשנה גיבסון אביה פרסם ברשתות וידאו של שיילה שרה בעברית את השיר המדובר. אל ההופעה הצטרפו הילדים של גולן, ליאם ואלין שהרימו יחד עם המעריצה החדשה


שיחה עם אבאשיחה עם אבא

שידך? אייל עם ליאם ושיילהשידך? אייל עם ליאם ושיילה

יש כבר בונדינג משפחתייש כבר בונדינג משפחתי

יש מצב שזה היום המאושר בחייהיש מצב שזה היום המאושר בחייה