מלכת היופי במיל' מור ממן הגיעה השבוע לכיתת אמן ראשונה של אמן האיפור השיער והסטיילינג גיל אלגבי שנערך בקניון גינדי TLV בחנות המותג של מאק. ממן שימשה כדוגמנית של אלגבלי והוא עיצב עבורה שמלה במיוחד עבורה ולמידותיה כדי שתתאים לאירוע.

אך ביש מזל, מלכת היופי במיל שחזרה בתשובה לאחרונה לבשה את השמלה וגילתה שהיא שקופה וחושפת את החלק התחתון של גופה, כשהוא לגמרי פתוח בכל אזור המפשעה. ממן ששומרת על צניעות סירבה בתוקף ללבוש את השמלה ואלגבי, נאלץ לעבור איתה בכל החנויות של הקניון כדי למצוא בגד חלופי. כל כך הרבה חנויות אך לא נמצא אווטפיט אחד הולם, כך שהסטייליסט נאלץ לאלתר ולקח בד לבן בדמות של מפית שמצא במקום והחל לתפור לה במהרה המשך לשמלה שתצניע את המקומות הנדרשים, הקרייסס נגמר בשלום.


כמעט ראו לה. מור ממן (צילום: שוקה כהן)כמעט ראו לה. מור ממן (צילום: שוקה כהן)

עוד הגיעו החברות הטובות של אלגבי אביבה תבורי שהגיעה עצבנית ולא כי נחקרה במשטרה אלא כי המונית איחרה והיא מיהרה לצילומי הקליפ לערוץ 24 לראליטי "להיות זמרת", עוד התייצבו להתפנק טהוניה רובל, שגית רביבו, לירז צ'רכי ,מורן מזור ואחרות.


העיקר שנגמר בשלום. העיקר שנגמר בשלום.

השאר, נדרשו לקוד לבוש שחור. טהוניה רובל, מורן מזור, שגית רביבו וגילי אלגביהשאר, נדרשו לקוד לבוש שחור. טהוניה רובל, מורן מזור, שגית רביבו וגילי אלגבי

אביבושאביבוש

יפה בשחור. לירז צ'רכייפה בשחור. לירז צ'רכי