עזבו אתכם מאירועי השקה פלצניים, שטיחים אדומים, לוקים מתוקתקים באירועים ממוזגים, אוחזים בכוס יין ומחייכים בזיוף לעבר עדשות המצלמה, קבלו אותם בנטורל, מתקרחנים ורוקדים כאילו אין מחר תחת כיפת השמיים עם כל הלחות והחום של יולי אוגוסט.

ביום חמישי האחרון התייצבו מיטב הסלבס במתחם ה VIP של XL extra loud בלייב פארק בראשון לציון בהופעה הראשונה של צמד הדי ג'ייז The Chinsmokers בארץ, ולצד המוזיקה הטובה נהנו מאלכוהול חינם. בין החוגגים היו מרינה מקסימיליאן שתמיד מדוגמת עם נעלי עקב הפעם ירדה על שטוח, לקחה ברייק מהאימהות ורקדה את דעתה לצלילי הדאנס אלקטרו. גם רוני דואני שפרקה כל עול מהאימונים המאסיביים והאימהות, האיט גירל דנה זרמון שמככבת בימים אלו על המסך בזוג מנצח, שיר אלמליח כרגיל שמרה על איפוק התלבשה למאורע בלוק קפדני ועמדה בצד מבלי לנענע אף איבר בגופה, אנה זק, מיכל פוקס, ליהיא גרינר, שרון פרי , אורנה דנינו ונאיה פדרמן ועומר חזן שעל פי השמועות האחרונות הספיקו להפריד מאז כוחות.


מלכת הקרח? שיר אלמליח (צילום: דודי פרץ ושוקה כהן)מלכת הקרח? שיר אלמליח (צילום: דודי פרץ ושוקה כהן)

באה לחגוג עד השעות הקטנות. מעיין אדםבאה לחגוג עד השעות הקטנות. מעיין אדם

הלילה לא הולכים לישון!הלילה לא הולכים לישון!

בין כל הנשים היו גם מקבץ מצומצם של גברים ביניהם דין מירושניקוב, עופר חיון, מנגיסטו, שחר צוברי וסקאזי. משכו את עדשות המצלמה, אלינה לוי שהגיעה צמודה לבן הזוג והשניים דיגמנו נשיקה לוהטת והשורדת מעיין אדם שכנראה שתתה כוס אחת יותר מדי, נשארה עד השעות הקטנות של הלילה במסיבה ולמזלה הרע התעוררה בבוקר למחרת כשסבלה מכאבים חזקים בעיניה לאחר שנרדמה עם עדשות המגע, ופינתה עצמה למיון.טוב להודות לדי ג'יי. אורנה דנינוטוב להודות לדי ג'יי. אורנה דנינו

מסוקס. דין מירושניקובמסוקס. דין מירושניקוב

כמו איזה סופרסטאר. רוני דואניכמו איזה סופרסטאר. רוני דואני

מה אומר? סקאזימה אומר? סקאזי

קיסי קיסי. אלין לוי ובן הזוגקיסי קיסי. אלין לוי ובן הזוג

גיא ביטון לא יקנא? דנה זרמון ומנגיסטוגיא ביטון לא יקנא? דנה זרמון ומנגיסטו

כבר לא? נאיה פדרמן ועומר חזןכבר לא? נאיה פדרמן ועומר חזן
עדיין לא נרגעים מהלוק החדשעדיין לא נרגעים מהלוק החדש