חוזרת אחורה? יש מצב שאילולא אתרי הבידור הזמרת ריהאנה בכלל לא הייתה שמה לב לתגובה של האקס המכה שלהכריס בראון בין 66 אלף המגיבים שהביעו דעתם על התמונה החדשה שהעלתה ביממה האחרונה, מהקרנבל בברבדוס, עיר הולדתה.

עוקבים הדוקים של רירי, שמו לב די מהר כי בין המעריצים והגברברים שהגיבו על התמונה הצבעונית והחושפנית שהעלתה, יש תגובה מאחד לא מאוד רצוי, הראפר בראון שתקף את הכוכבת בשלהי 2009 ואף אחד לא שוכח לו את זה. אולי הוא הספיק לעבור הלאה, אבל המעריצים ממש לא, וכשהוא הגיב לאקסית שלו תגובה של זוג עיניים מציצות, בלי טקסט נוסף הוא קיבל תגובות נאצה ואיומים לעזוב את העמוד של הכוכבת בה פגע.בתקווה שלא יתפתח שוב סיפור אהבה. ריהאנה וכריס בראון (צילום: רויטרס)בתקווה שלא יתפתח שוב סיפור אהבה. ריהאנה וכריס בראון (צילום: רויטרס)

בין התגובות, הגולשים הזועמים כתבו "@כריסבראון אפילו יותר מגעיל עכשיו", אחרת כתבה "תשאיר את העיניים והידיים שלך לעצמך אדוני". לפני שמונה שנים, ריהאנה הוציאה צו הרחקה מבראון אחרי שהואשם בתקיפה, כשהכה אותה וקיבל חמש שנים על תנאי. הזמן עבר ואין דבר שמונע ממנו לנסות לחזר אחריה שוב, מלבד המעריצים הזועמים שיעמדו בדרכו.


 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on


 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on