היא הייתה אמורה השנה, בחודשים הקרובים לצעוד בשביל חופה (בפעם השנייה בחייה) וללבוש שמלת כלולות לבנה או אפילו שתיים, אבל בגלל שהתוכניות השתנו ועמרי בן נתן וקסניה טרנטול פירקו את החבילה וביטלו את החתונה, הקיץ היא כבר לא תלבש לבן, בערך.

אם לא בחתונה שלה, טרנטול בינתיים מסתפקת במראה כלתי באירוע השקה, כשהיא לבושה באוברול לבן שכנראה נרכש לאחד האירועים המרגשים לקראת החתונה. הבוקר נצפתה יוצאת האח הגדול בחליפה מחמיאה בבית השמחות בתל אביב באירוע למותג האופנה גולף. הפעם היא התייצבה מול המצלמות ולא התחמקה מתיעוד ואף פיזרה חיוכים לכל עבר, שלא כמו באירוע השקה אחר בשבוע שעבר שם סירבה להצטלם.


הכל היה מוכן? קסניה טרנטול (צילום: שוקה כהן)הכל היה מוכן? קסניה טרנטול (צילום: שוקה כהן)


נראה כי היא כבר המשיכה הלאה במהירות וכשהיא מקפצת מאירוע השקה אחד לשני בעוד היינו מצפים ממנה להתאבל על הפרידה, להתרחק מאור הזרקורים ולמרר בבכי במיטתה, טבעת האירוסין כמובן, לא הייתה על האצבע שלה. עוד נראו הפרנזטורים צחי הלוייעל גולמן היפה לצד בעלה אורי פפר שהגיע לפרגן לאשתו, מיה דגן בלוק הורס, הפרודה הטרייה דנה גרוצקי, השופטת אנה ארונוב, ורד ספיבק, ירדן הראל, אורנה דץ, מושיק גאלמין, קותי סבג שבילה את רוב הזמן מחוץ לאירוע עם כובע וסיגריה, המודח הטרי יוסי בובליל ואחרים.


כבוד לפרזנטורים. מיה דגן, צחי הלוי ויעל גולדמןכבוד לפרזנטורים. מיה דגן, צחי הלוי ויעל גולדמן

רק רוצה לרקוד. אנה ארונוברק רוצה לרקוד. אנה ארונוב

יפה בורוד. ירדן הראליפה בורוד. ירדן הראל

חברים. אורנה דץ וקותי סבגחברים. אורנה דץ וקותי סבג

מאיפה השמלה? דנה גרוצקימאיפה השמלה? דנה גרוצקי

משפחה. משפחה.