אביבה תבורי וערן ברנעעזבו אתמול את הריאלטי "הזוג המנצח" רגע לפני הגמר ולאחר שיחסיהם עלו על השרטון כך שהשניים החליטו לפרק את החבילה. אחרי שלא בילו שנים רבות יחד בהשקות ולא סיפקו תמונות משותפות, אתמול נצפתה תבורי עם בנותיה והאקס. לא, לא ערן ברנע אלא הגרוש השני שלה עופר טלקר, באירוע סיום הקיץ של עמותת אהב"ה ארגון הנכים בישראל. עכשיו כשהיא חזרה לעולם הפנויים פנויות האם מסתמן קאמבק?

אז רק כדי לעשות לכם סדר, טלקר היה נשוי בעברו לתבורי ולשניים שני ילדים משותפים זואי וטום, הם התגרשו ותבורי הספיקה להינשא בשלישית לאבי פרידמן להתגרש ממנו ולנהל איתו מאבק משפטי עליו דיווחנו בבלעדיות לפני מספר שבועות, לפצוח בזוגיות חדשה עם ערן ברנע ולהיפרד על המסך.

גם טלקר עצמו עבר מסע לא פשוט מאז הגירושים מתבורי, הוא הספיק לפשוט את הרגל, להינשא בשנית לג'ניפר סנוקל להשתתף בעונה הראשונה של הזוג המנצח וי איפי ולהתגרש שוב לפני כשנה. אז רגע לפני שאתם בונים על קאמבק, תבורי וטלקר נותרו ביחסים טובים ובריאים של גרושים החובקים ילדים משותפים מה שמסביר את הקאמבק של אתמול כי הם רק התאחדו באירוע יחד עם בתם המשותפת זואי.


שטויות יחד. אביבה תבורי ועופר טלקר (צילום: אור גפן)שטויות יחד. אביבה תבורי ועופר טלקר (צילום: אור גפן)

מאושרת. עם הבת זואימאושרת. עם הבת זואי

עוד התייצבו לשמח את ילדי העמותה אביבית בר זוהר הפרודה הטרייה שמסרה כי התגברה על הפרידה, אורנה דנינו, לי לוי, ליהיא גרינר, כוכב פרי ושמוליק ספן, מעיין חודדה, חיים שועי, דורין סגול תהילה אסודרי ועוד.


למסגר ולשמור. דורין סגול, ליהיא גרינר ואביבית בר זוהרלמסגר ולשמור. דורין סגול, ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר

השורד מנגיסטוהשורד מנגיסטו

געגועים. חיים שועי ואורנה דנינוגעגועים. חיים שועי ואורנה דנינו

רזה מתמיד. לי לוירזה מתמיד. לי לוי

התגעגעו למצלמות. כוכב פרי ושמוליק ספןהתגעגעו למצלמות. כוכב פרי ושמוליק ספן

זה סופו של כל בלוןזה סופו של כל בלון