חודשיים וחצי בלבד אחרי שהפכה לאמא לשניים וילדה את בנה השני, ימית סול השכימה מוקדם והתייצבה הבוקר לאירוע השקה למותג הטיפוח איב רושה והציגה גזרה לוהטת ומעוררת קנאה. סול שוב אמא לבייבי זכר שחזרה לשגרת החיתולים ולילות חסרי שינה, לא הראתה שום סימנים להריון שהיה וחזרה במהרה למבנה גוף של דוגמנית קטנה שתמיד היה לה.


פה את בחוץ אבל מה קרה? אנה ארונוב וימית סול (צילום: שוקה כהן)פה את בחוץ אבל מה קרה? אנה ארונוב וימית סול (צילום: שוקה כהן)

נראית מושלם. מיכל אמדורסקינראית מושלם. מיכל אמדורסקי


אממה, במהלך כל האירוע שאמנם התחיל בקבלת פנים בחוץ בשמש אבל המשיך בתוך מסעדת טוטו סול לא הסירה את משקפי השמש. מבירור קצר נודע ל TMI כי סול לא שומרת חלילה על דיסטנס מהתקשורת או מהחברות לתעשיית הבידות אלא היא סובלת מדלקת עיניים ולכן העדיפה להסתתר מאחורי זוג עדשות כהות ולהתמקד בלהציג לראווה את הנתונים המרשימים שלה של אחרי לידה.

עוד התייצבו מיכל אמדורסקי שמנסה להתאושש ממותו של חברה הטוב אמיר פרישר גוטמן ז"ל, אנה ארונוב העסוקה שנראית קורנת וזורחת ונמנעה מפחמימות באירוע, ענת הראל, השורדת ורד ספיבק, שי לי שינדלר שמיהרה למסיבת ההפתעה של יעל גולדמן, כוכבת הנוער קים אזולאי ועוד.


לא צריך לקנות מחברות? קים אזולאילא צריך לקנות מחברות? קים אזולאי

מורידות את האוכל. ענת הראל, ורד ספיבק ומיכל אמדורסקימורידות את האוכל. ענת הראל, ורד ספיבק ומיכל אמדורסקי

מיהרה למסיבת הפתעה. שי לי שינדלרמיהרה למסיבת הפתעה. שי לי שינדלר