שנה לאחר שאנג'לינה ג'ולי הדהימה את עולם הבידור ואת המעריצים כאשר הודיעה כי היא מבקשת להתגרש מבעלה בראד פיט, נראה כי אחד הזוגות החזקים ביותר של הוליווד עשוי לעשות קאמבק דרמטי. אתר ה"דיילי מייל" דיווח אתמול כי השניים נפגשו לראשונה פנים אל פנים לפני שבועות אחדים וכי הם מנסים כעת לשקם את היחסים ביניהם ואף להמשיך ולחיות יחד, גם אם הגירושים יהיו רשמיים.

הביוגרף של בני הזוג, איאן הלפרין, סיפר לצהובון הבריטי כי לפני שבעה שבועות הגיעו ג'ולי ופיט לבית בבוורלי הילס למפגש הראשון ביניהם מאז ספטמבר שעבר, שאותו ארגן המגשר שלהם בשיחות הגירושים. "בראד עשה את הצעד הראשון", אמר הלפרין. "ואז הם נפלו זו לזרועותיו של זה". לפי הלפרין, היו "הרבה דמעות". "הם הוציאו הכל, בדיוק שם, בבית הצנוע הזה", אמר. "בדיוק ברגע הזה, הם החליטו על התחלה חדשה. זו הייתה פגישה שסימנה את ההתחלה של שלב חדש ביחסים שלהם".


זוג מהסרטים (צילום: גטי)זוג מהסרטים (צילום: גטי)

הלפרין, שסרט תיעודי שלו על בני הזוג יוקרן בהמשך השנה, ציין כי ג'ולי רצתה להתגרש מאחר ש"זעמה" על התקרית שהתרחשה במטוס פרטי בין פיט לבין מדוקס, הבן המאומץ הגדול של השניים. "זה היה רעיל. דיברתי עם הרבה אנשים סביבם, חברים ומשפחה, ואף אחד לא יכול היה לראות שאפשר לשקם את זה", אמר. "אבל שניהם הבינו שהם שמחים יותר יחד מאשר בנפרד. ברגע שהם ניקו את האווירה ביניהם, דברים החלו להשתפר".

הלפרין ציין כי השניים עוברים שיקום אינטנסיבי וייעוץ במטרה להתגבר על השנה האחרונה וכי הם אפילו השוו את עצמם לאליזבת טיילור וריצ'רד ברטון, הזוג הנוצץ של הוליווד בשנות ה־60, שהתחתנו והתגרשו פעמיים. "הם מרגישים חיוביים מאוד", סיפר. "הם לא יכולים לחיות יחד, אבל הם לא יכולים לחיות בנפרד. היא עבדה קשה על עצמה מאז התקרית במטוס, וכך גם בראד. הם עדיין אוהבים זה את זו".


בסוף הכל יסתדר? (צילום: גטי)בסוף הכל יסתדר? (צילום: גטי)

למרות זאת, הלפרין העריך כי השניים עשויים בכל זאת להשלים את תהליך הגירושים וכי הם מכירים בכך שהתחתנו בשנת 2014 רק בגלל הלחץ של הילדים לאחר שהיו כמעט עשר שנים בזוגיות. "אנג'י מאמינה שהכל התחיל להשתבש אחרי החתונה", אמר. "היחסים שלהם השתנו, זה הפך למשעמם. בראד התחיל לשתות יותר. היה להם סדר יום עמוס בעבודה והם טיילו כמשפחה. המתיחות גברה. שניהם לא רואים בגירושים את הדבר הגרוע ביותר, זו רק פיסת נייר והם חשים שברגע שהגירושים יסתיימו, יהיה להם דף חדש והם יוכלו להתחיל מחדש".


מחכים לקאמבק (צילום: גטי)מחכים לקאמבק (צילום: גטי)