אולי כבר שבעתם מהידיעות על ג'רמי מיקס, אבל את האייטם הזה אתם חייבים לקרוא.בחמישי האחרון ערכה חברת האופטיק קרולינה למקה מסיבה לכבוד הפרזנטור החדש שלה והאסיר הלוהט במועדון הVERANDA. לצד שלל המוזמנים שהגיעו לראות מקרוב את עיניו המהפנטות של מיקס, הייתה רוסלנה רודינה שעשתה העתק הדבק לאייל גולן וניצלה את המעמד לתצלום משותף עם האסיר המשוחרר, כשיום לפני כן, הוא בילה ערב בחברת האקס שלה.


ואללה נראים טוב. רוסלנה רודינה וג'רמי מיקס ( צילום: רפי דלויה)ואללה נראים טוב. רוסלנה רודינה וג'רמי מיקס ( צילום: רפי דלויה)

אורחת הכבוד השניה של הערב, שהייתה אמורה לארח את המסיבה, לא הייתה. דיווה? ציפי לוין האישה שידה בכל, בנה החתיך דור רפאלי ואפילו אבארפי הגיעו לכבד את הדוגמן מחו"ל ורק בר רפאלי הפרזנטורית והבעלים של המותג לא נכחה במקום. במהלך האירוע עלו לא מעט תהיות מצד האורחים הכיצד רפאלי נעדרת מהאירוע של עצמה. יש לנו תשובה.

לאחר בירור נודע כי היפהפיה הנרדמת פשוט נרדמה לאחר יום צילומים מתיש וארוך לצד מיקס לטובת חברת האופטיקה שהחל מהבוקר והסתיים בערב. רפאלי שנמצאת בחודש השמיני להריונה, לא עמדה תחת העומס ופשוט לא הצליחה לצאת המיטה.

עוד הגיעו להנות מאבק כוכבים תוצרת חוץ: עוז זהבי, אריאל רוטר הבעל של רותם סלע בלי האישה, ואנה ארונוב שהפציעה לאירוע נטולת חזייה עם חולצת כפתורים לבנה.


חבר המשפחה החדש. ציפי רפאלי וג'רמי מיקסחבר המשפחה החדש. ציפי רפאלי וג'רמי מיקס

נציגות הגברים. דור ורפי רפאלינציגות הגברים. דור ורפי רפאלי

מציץ? עוז זהבי ואנה ארונובמציץ? עוז זהבי ואנה ארונוב

תמיד מאוהבים. קלואי גרין וג'רמי מיקסתמיד מאוהבים. קלואי גרין וג'רמי מיקס

נמלטיםנמלטים