כבר כמה חודשים שאייל גולן ובת הזוג ואם בנו רוסלנה רודינה כבר לא יחד, ועכשיו יש את הגושפנקא הסופית לכך שזה לגמרי נגמר. אתמול, חגגה רוסלנה רודינה יום הולדת 29 עם כל החברות, בזמן שהאקס לא היה שם לחגוג איתה ובמקום זה בילה בחברת דוגמנית מובילה אחרת, אסתי גינזבורג.

אנשי בידור וכוכבים רבים הצפינו אתמול עד לקיסריה, לתצוגה השנתית של חברת האופנה "גולברי" אותה הנחתה הפרזנטורית גינזבורג, שהייתה אמורה לצעוד על המסלול אך עקב היריון המתפתח שונו התוכניות. מלבד הדוגמנית היפה שהייתה מסמר הערב, הכוכב שלצידה היה הזמר המסלסל אייל גולן.


 

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on


עושים חיים. אייל גולן ואסתי גינזבורג (צילום: ניר פקין)עושים חיים. אייל גולן ואסתי גינזבורג (צילום: ניר פקין)

הקאמבק. זאב נחמה וגולןהקאמבק. זאב נחמה וגולן

הצופים במקום זכו לתצוגה מרשימה עם למעלה מ- 45 דוגמניות והופעה הופעה חד פעמית של הזמר אייל גולן שאירח את זאב נחמה. הקאמבק המרגש היווה סוג של סגירת מעגל ומאחורי הקלעים גולן סיפר כי הראשון שנתן לו צ'אנס כזמר היה זאב נחמה, חבר להקת אתניקס ומשם הכל היסטוריה. עוד הגיעו לצפות ולהנות: רז זהבי, טיטי איינאו, קסניה טרנטול, רותם רבי, נטע אלחמיסטר ובן הזוג רמי גרשון, אלכסה דול, פנינה רוזנבלום שהגיעה יחד עם בתה חן ובן זוגה שלומי, הילה סעדה, ג'ני צרוואני ובעלה איש העסקים רוני מאנה, אירית רחמים, המתקאמבקים (שוב) ערן ברנע ואביבה תבורי ועוד. 


להיות איתה. הילה סעדהלהיות איתה. הילה סעדה

השורדים. אמיר פחר והחברההשורדים. אמיר פחר והחברה

עיצבה את השמלה במיוחד לאירוע. אירית רחמיםעיצבה את השמלה במיוחד לאירוע. אירית רחמים

בטן הריונית. אסתי ועדי קייזמןבטן הריונית. אסתי ועדי קייזמן
בקרוב חתונה? נטע אלחמיסטר ורמי גרשוןבקרוב חתונה? נטע אלחמיסטר ורמי גרשון
משפחה בהתהוות? פנינה רוזנבלום, שלומי חיים וחן רוזנבלוםמשפחה בהתהוות? פנינה רוזנבלום, שלומי חיים וחן רוזנבלום
באה לעזרת חברה, והנחתה את השידור החי במקום מור סילבר. יוליה פלוטקיןבאה לעזרת חברה, והנחתה את השידור החי במקום מור סילבר. יוליה פלוטקין
מלכת היופי. רותם רבימלכת היופי. רותם רבי