הדוגמנית הישראלית הלוהטת, שיר אלמליח, עד כה הציגה לראווה את הצלם האיטלקי הפרטי שלה ג'וזף קארדו רק בגבולות ישראל ובגבולות הרשתות החברתיות. כעת הגיע הזמן שגם קארדו יציג לראווה את היפה בנשים במדינת המגף בה הוא מתגורר. בסופ"ש האחרון ארזה אלמליח פקלאות ונסעה לנפוש עם המאהב האיטלקי שלה בעיר האופנה במילאנו.

קארדו ניצל את הביקור שלה להצהרת כוונות והשיק את הזוגיות בתקשורת האיטלקית כשהגיע איתה לאירוע השטיח האדום הנוצץ של מגזין ווג האיטלקי. אלמליח בלוק זהה לקים קרדישיאן עם שמלה שחורה ושסע ענק וקארדו צעדו יחדיו מול הפלאשים של הפפארצי על השטיח האדום ובילו באירוע לצד דוגמניות בינלאומיות כמו קלאודיה שיפר, נעמי קמפבל, סנדי קרופורד, ג'יג'י חדיד ואחרות.


מככבת על השטיח האדום האיטלקי. שיר אלמליח וג'וזף קארדו (צילום: אינסטגרם)מככבת על השטיח האדום האיטלקי. שיר אלמליח וג'וזף קארדו (צילום: אינסטגרם)

מקורבים טוענים שהדוגמנית נמצאת בתקופה "הכי מאושרת שהייתה בה", לא פלא עם זוגיות חדשה ושלל קמפיינים שהיא מככבת בהם ואנחנו בהחלט מפרגנים. בנוסף, מה אתם חושבים על תספורת הקארה החדשה שלה לכבוד תשע"ח?? מי יודע, אולי זאת תהיה השנה שאלמליח תמצא עצמה שוב תחת חופה וקידושין...

 


התקופה הכי מאושרת בחייה. (צילום: אינסטגרם)התקופה הכי מאושרת בחייה. (צילום: אינסטגרם)

תספורת חדשה לכבוד השנה החדשה. אלמליח פצצה עם קארה (צילום: אינסטגרם)תספורת חדשה לכבוד השנה החדשה. אלמליח פצצה עם קארה (צילום: אינסטגרם)


תודו שהם זוג לוהט. אלמליח וקארדו (צילום: אינסטגרם)תודו שהם זוג לוהט. אלמליח וקארדו (צילום: אינסטגרם)