רגע לפני שמדינת ישראל תישאר בלי שום הגנה, כי הוונדרוומן הישראלית תעזוב אותנו לטובת שמירה על תושבי ארה"ב, גל גדות ניצלה את הרגעים האחרונים שלה בארץ הולדתה ובילתה עם חברותיה הטובות בנופש בצפון הארץ . מיד אחרי ארוחת החג של ראש השנה עם המשפחה פתחה גדות את השנה החדשה עם הבסטיות הישראליות שלה במלון בראש פינה ביניהן מיה דגן פפר, רותם סלע ויעל גולדמן פפר.

הבנות סיפקו לנו ברשתות הצצה קטנה לזמן האיכות עם הסטארית הבינלאומית, שאחרי שהטעינה מצברים, תעזוב אותנו גדות ותשוב לאל איי לתפקיד משמעותי בקריירה כשתנחה בפעם הראשונה בחייה פרק בתוכנית המערכונים האמריקאית סאטרדי נייט לייב ברשת NBC. גאווה ישראלית כבר אמרנו? אמרנו.

Girls just wanna have fun (צילום: אינסטגרם)Girls just wanna have fun (צילום: אינסטגרם)

מי שלא הצליח להישאר אדיש לבילוי הנשי הפוטוגני היה בסטי אחר, של סלע וכולכם מכירים אותו, אסי עזר. המנחה והחבר הקרוב בצעד אופייני הגיב לפוסט שגרף מאות אלפי לייקים ותגובות כשכתב: "מעניין רותם, רק כשגל נהייתה מפורסמת בעולם נהית חברה שלה! לקח בנות, תיזהרו מרותם היא תהיה חברה שלכן לצורך אינטרס". מזל שאנחנו יודעים שהחברות בין השתיים התחילה עוד הרב לפני שגדות הפליגה אל מעבר לים. מסקנה: בנות, פעם הבאה תזמינו גם את אסי.

 

 

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

תחזור לאל איי עם מלא חוויות. גל גדות והחברות הטובות (צילום: אינסטגרם)תחזור לאל איי עם מלא חוויות. גל גדות והחברות הטובות (צילום: אינסטגרם)אסי עזר. תמיד משעשע אותנו (צילום: אינסטגרם)אסי עזר. תמיד משעשע אותנו (צילום: אינסטגרם)